Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Profkom dostarczy system radiowy dla szpitala w Elblągu

 

Firma Profkom z Olsztyna wygrała przetarg na dostawę systemu radiowego dla Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu. Zamówienie na realizację przedmiotu zlecenia zostało udzielone wczoraj. Firma Profkom złożyła jedyną ofertę w postępowaniu na kwotę 192 642,60 zł brutto.

 

wojewodzki-szpital-zespolony-elblag

 

Nowy system będzie współpracował z dyspozytornią w Olsztynie, a jego trzon radiowy będzie stanowiła cyfrowa łączność MOTOTRBO. Wśród obowiązkowych wymagań była integracja z systemami SWD Abakus i centralą GPRS firmy Platan.

 

Zwycięska firma Profkom działa w branży radiokomunikacji profesjonalnej od 1992 roku, dostarczając i wdrażając do eksploatacji specjalistyczny sprzęt do systemów łączności. Jako autoryzowany przedstawiciel firmy Motorola dostarcza i instaluje radiotelefony bazowe, samochodowe, noszone i przemienniki radiowe. Współpracując z firmą Platan firma Profkom instaluje centrale telefoniczne, system alarmowania DSP 52 oraz wizualizacji alarmów DWA.

 

Źródło: szpital.elblag.pl