Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

PKP kupi prawie 32 tys. komórek

 

Polskie Koleje Państwowe ogłosiły przetarg na zakup usług telefonii komórkowej GSM dla podmiotów z grupy kapitałowej. Zamówieniem objęte będą m.in.: PKP PLK, PKP Cargo, PKP Energetyka, PKP Intercity, PKP Informatyka i TK Telekom. Zamówienie, oprócz samych usług telefonicznych, obejmuje też dostawę telefonów komórkowych i modemów z aktywnymi i skonfigurowanymi kartami SIM.

 

Warto przypomnieć, iż PKP Intercity rozstrzygnęła pod koniec ubiegłego roku przetarg na pół tysiąca radiotelefonów analogowych VHF. Więcej w artykule: Pół tysiąca radiotelefonów dla PKP Intercity

 

pkp-pociag.jpg


Grupa PKP chce kupić łącznie 31,9 tys. aparatów w trzech kategoriach: VIP (310 sztuk), dla kadry menedżerskiej (2715 sztuk) i w grupie podstawowej (28,95 tys. sztuk). Wykonawca dostarczy też klientowi 22,42 tys. sztuk kart SIM, prawie 600 zestawów głośnomówiących do samochodów, zestawy słuchawkowe bezprzewodowe oraz dodatkowe baterie, ładowarki i etui na telefony. Na liście jest także 3,77 tys. modemów do bezprzewodowej transmisji danych i tyle samo kart SIM do tych modemów.

PKP chce podpisać umowę z operatorem na cztery lata przy czym po dwóch latach oczekuje wymiany aparatów. Wadium, które muszą wpłacić firmy zainteresowane kontraktem ustalono na 300 tys. zł. Na tej podstawie można szacować, że budżet zarezerwowany przez PKP na ten kontrakt to ok. 10 mln zł. Oferty można składać do 3 kwietnia. Jedynym kryterium wyboru najlepszej oferty jest cena.

 

Źródło: rpkom.pl Fot: PKP autor: Grzegorz Koclęga