Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

DGT modernizuje zintegrowany system łączności dla pogotowia w Bielsku-Białej

 

Za prawie 100 000 złotych spółka DGT rozbuduje i zmodernizuje zintegrowany system łączności MCS zainstalowany w Pogotowiu Ratunkowym w Bielsku-Białej. Zamówienie obejmuje rozbudowę centrum radionadawczego i dyspozytorni. System ma być przygotowany do podłączenia czterech wyniesionych obiektów radionadawczych w Żywcu, Węgierskiej Górce, Skoczowie oraz Istebnej.

 

 mercedes-karetka-bielskie-pogotowie-ratunkowe.jpg

 

System MCS, który aktualnie pracuje w bielskim pogotowiu, został wdrożony przez DGT i składa się z serwera telekomunikacyjnego, dwóch dotykowych konsol dyspozytorskich oraz modułu sterownika obsługującego trzy radiotelefony.

 

Przedmiotem umowy jest podłączenie 3 dodatkowych konsol dyspozytorskich, rozbudowa systemu rejestracji korespondencji oraz dodanie serwera radiowego. Moduł sterownika radiowego musi być przystosowany do zdalnego sterowania radiotelefonami pracującymi w systemach: konwencjonalnym VHF, TETRA, EDACS i systemach cyfrowych (prawdopodobnie chodzi o DMR).

 

System DGT-MCS (Multifunctional Communication System) integruje cyfrowe oraz analogowe środki łączności przewodowej ze środkami łączności radiowej. Może być stosowany w systemach ratownictwa (CPR) oraz wszędzie tam, gdzie niezbędna jest synchronizacja działań przy wykorzystaniu łączności radiowej i/lub telefonicznej.

 

Źródło i fot: pogotowie.bielsko.pl

 

O firmie DGT www.dgt.pl

dgt-logo.gifDGT jest dostawcą nowoczesnych systemów łączności, między innymi dla operatorów telekomunikacyjnych, biznesu i administracji publicznej oraz kompleksowych rozwiązań teleinformatycznych dla jednostek samorządu terytorialnego (Internet, telefonia VoIP, monitoring). DGT specjalizuje się w opracowywaniu i wdrażaniu systemów łączności dla MON stosowanych także w trudnych warunkach środowiskowych (m.in. na misjach pokojowych w Afganistanie i Iraku).