Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

MCX wygrał przetarg na doposażenie Multikom 2 dla Policji w Lublinie

 

Firma MCX wygrała przetarg na "Doposażenie aktualnie eksploatowanego w województwie lubelskim systemu Multikom2" ogłoszony przez Komendę Główną Policji. W skład zadania wchodzi dostawa, konfiguracja oraz uruchomienie niezbędnych kart w celu dołączenia systemu do sieci OST112 oraz kart sterujących do radiotelefonów standardu DMR. Wartość realizowanego projektu to 639 477 zł brutto.

 

mcx-telecom-logo-firmy.jpg 

 

Firma MCX wdrożyła System Zintegrowanej Łączności Dyspozytorskiej w powiatowych i miejskich wydziałach łączności dzięki środkom unijnym pozyskanym przez Komendę Wojewódzką Policji w Lublinie. Kontrakt przewidywał wdrożenie systemu do końca II kwartału 2012, jednakże dzięki sprawnej instalacji i współpracy ze służbami technicznymi Policji, cały system został wdrożony na pół roku przed terminem określonym w umowie.

 

Projekt pozwolił na stworzenie i budowę Systemu Zintegrowanej Łączności Dyspozytorskiej służącej do integracji różnych form łączności, a modularna i skalowalna architektura aplikacji Systemu Zintegrowanej Łączności Dyspozytorskiej umożliwiła pełną integrację z istniejącą infrastrukturą teleinformatyczną, przy jednoczesnym uproszczeniu i ułatwieniu obsługi połączeń przez dyspozytorów.

 

Firma MCX Telecom jest autoryzowanym partnerem firmy NEXRAD Telecom w zakresie dystrybucji produktów Motorola.

 

Źródło: policja.pl, mcxtelecom.pl