Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Rozbudowa systemu dyspozytorskiego dla pogotowia w Sosnowcu

 

Rejonowe Pogotowie Ratunkowe w Sosnowcu ogłosiło przetarg którego celem jest rozbudowę funkcjonującego systemu informatycznego medDispatch oraz wdrożenie i zintegrowanie systemu radiokomunikacyjnego. Projekt został podzielony na dwa etapy. Pierwszy zakłada m.in. rozbudowę oprogramowania medDispatch o zestaw nowych funkcji, zakup nowych stanowisk dyspozytorskich oraz rozbudowę oprogramowania mapowego.

 

karetki-pogotowia-ratunkowego-sosnowiec.JPG

 

medDispatch to autorski system informatyczny spółki Encja.com, który wspomaga zarządzanie zasobami pogotowia m.in. dzięki integracji z nawigacją satelitarną. System integruje wszystkie kluczowe procesy w pogotowiu: obsługę zdarzeń, przyjmowanie zgłoszeń, dysponowanie zespołów, zarządzanie flotą, obsługę rozliczeń i raportowanie.


Druga część przetargu obejmuje zakup 7 konsol dyspozytorskich wraz z modułami radiokomunikacyjnymi, które mają współpracować z systemami radiowymi TDMA i FDMA. W szczególności zamawiający wymaga aby cześć radiowa posiadała interfejsy do radiotelefonów TETRA, MOTOTRBO, Icom IDAS, Kenwood NXDN.  Moduł radiokomunikacyjny ma być zintegrowany z oprogramowaniem medDispatch. Oprogramowanie dyspozytorskie ma pozwalać na zdalną komunikację z modułem sterowania radiotelefonu w technologii IP.

 

Pogotowie chce również zakupić bliżej nieokreśloną liczbę radiotelefonów przewoźnych analogowo-cyfrowych Kenwood NEXEDGE.

 

Oferty w przetargu należy składać do 24.12.2012 do godziny 8:00. Termin realizacji przedmiotu zamówienia to 31 grudnia 2013 roku. 

 

Źródło i fot: rprsosnowiec.pl