Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Rozbudowa systemu DMR dla Komisariatu Autostradowego

 

Komenda Główna Policji ogłosiła wczoraj przetarg na rozbudowę systemu łączności radiowej DMR o 5 nowych przemienników dla Komisariatu Autostradowego Policji w Łodzi z siedzibą w Sosnowcu koło Strykowa. Policjantom bardzo spieszy się z realizacją przetargu. Prawdopodobnie chodzi o wydatkowanie pieniędzy z tegorocznego budżetu.  Zwycięzca będzie musiał dostarczyć, zainstalować oraz skonfigurować nowe przemienniki jeszcze przed wigilią Bożego Narodzenia.

 

siedziba-komisariatu-autostradowego-policji-sosnowiec.jpg

 

Komisariat Autostradowy Policji utworzony został 16 czerwca 2006 roku. Jest to, jak do tej pory, jedyny komisariat specjalistyczny w województwie łódzkim. Termin ten nie był przypadkowy, gdyż zbiegł się z oddaniem do użytkowania „łódzkiego” odcinka autostrady A-2.

 

Nowe przemienniki zostaną zainstalowane na dachach komend powiatowych w następujących miastach: Rawa Mazowiecka, Tomaszów Mazowiecki, Piotrków Trybunalski, Radomsko i Pabianice. Na Wykonawcy będzie też spoczywać obowiązek instalacji anten i kabli antenowych w powyższych lokalizacjach.

Obecnie system pracuje z obiektów: KPP Łęczyca, KPP Kutno, KMP Skierniewice, KAP Sosnowiec-gm. Stryków. W sumie system po doposażeniu będzie się składał z 9 przemienników.

 

Dostarczone przemienniki muszą pracować jako urządzenia podrzędne w istniejącej rozległej sieci przemienników, przesyłając korespondencję głosową, dane (SMS itp.) oraz parametry lokalizacyjne GPS do urządzeń dyspozytorskich i innych użytkowników sieci. Wymagana jest także prawidłowa współpraca z oprogramowaniem diagnostycznym TRBOnet Watch.

 

Oferty należy składać do dnia 11 grudnia 2012 r. do godziny 9:30 w siedzibie KGP na ul. Domaniewskiej 36/38 w Warszawie. Nowe przemienniki muszą pracować przed 21 grudnia br.

 

Źródło i fot: przetargi.policja.pl