Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Kenwood NEXEDGE przebojem zdobywa polski rynek

 

Po niedawnym wdrożeniu cyfrowego systemu trankingowego Kenwood NEXEDGE w Elektrowni Turów w Bogatyni teraz przyszedł czas na Pogotowie Ratunkowe w Katowicach. Przetarg dla śląskich medyków za pierwszym razem został unieważniony, ze względu na przekroczenie dostępnego budżetu zamówienia. Przy drugim ogłoszeniu o przeszacowaniu ceny nie mogło być mowy.

 

Kenwood-NEXEDGE-cyfrowy-system-trankingowy-elektrit

 

Postępowanie wygrała firma ELEKTRIT (z ofertą na kwotę 388 089,50 zł. brutto) - autoryzowany dystrybutor Kenwood Corporation na polskim rynku.

 

Warto nadmienić, że NEXEDGE jest już eksploatowany m.in. przez dwie ważne agencje rządowe odpowiedzialne za bezpieczeństwo wewnętrzne naszego kraju. Jeśli dodamy, że ELEKTRIT jest murowanym faworytem w przetargu na system łączności na Stadionie Narodowym to widać, że ta technologia ma spory potencjał i jest dobrze postrzegana przez nabywców.

 

Kilka miesięcy temu nasz dział radionasłuchu wykrył w eterze testową instalację NEXEDGE u jednej ze stołecznych służb. Nie wykluczone, że wkrótce zostanie ogłoszony przetarg w tej sprawie.

 

Źródło: własne, wpr.pl