Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Wielkopolski Urząd Wojewódzki w Poznaniu zamawia serwis swojej sieci radiowej

 

Wielkopolski Urząd Wojewódzki w Poznaniu ogłosił przetarg dotyczący usługi serwisu sieci łączności radiowej Wojewody Wielkopolskiego. Usługa będzie polegała na utrzymaniu w pełnej sprawności, konserwacji, napraw i rekonfiguracji sieci radiowej zarządzania i kierowania na terenie całego województwa wielkopolskiego. Przedmiotem zlecenia będą instalacje, przeglądy, naprawy, konsultacje oraz aktualizacje oprogramowania.

 mototrbo-poznan-wielkopolska-siec-radiowa-wojewody-wielkopolskiego-yagi-fryska-system

 

Sieć łączności radiowej Wojewody Wielkopolskiego zbudowana jest w oparciu o 65 stacji retransmisyjnych i obejmuje swoim zasięgiem obszar województwa wielkopolskiego. W ramach sieci radiowej działają trzy usługi: sieć radiowa zarządzania i kierowania Wojewody Wielkopolskiego, sieć radiowa systemu Państwowe Ratownictwo Medyczne oraz sieć radiowa systemu ostrzegania i alarmowania opartego na syrenach włączanych drogą radiową. Sieć radiowa oparta jest na standardzie cyfrowej łączności radiowej DMR i systemie MOTOTRBO firmy Motorola Solutions pracującym w trybie IP Site Connect i Capacity Plus. Sieć radiowa składa się z infrastruktury masztowo-antenowej, przemienników analogowo-cyfrowych Motorola DR3000 i SLR5500, urządzeń sieciowych (routery i switche), serwerów (radioserwery), konsol radiowych i stacji administratorskich.

 

Zamawiający wymaga, aby wykonawca był partnerem firmy Motorola Solutions. Zamawiający zastrzega ponadto obowiązek osobistego wykonania przez wykonawcę kluczowych części zamówienia, tj.:
1) instalacje montażu i demontażu elementów systemu wraz z okablowaniem strukturalnym (kable antenowe, sieciowe);
2) przeglądy elementów systemu wraz z jego nastrojeniem;
3) naprawy i rekonfiguracje urządzeń, w tym połączeń na potrzeby trybu IP Site Connect;
4) konsultacje techniczne w siedzibie Zamawiającego.

 

Zamawiający przewiduje, że ilość godzin pracy w okresie realizacji przedmiotu zamówienia wyniesie 360 roboczogodzin oraz min. 24 godziny bezpłatnych konsultacji. Zamawiający gwarantuje wykonanie 70% zamówienia. Z tytułu niewykonania całości zamówienia Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia.

 

Termin realizacji zamówienia: od dnia 01.07.2020 r. do dnia 30.06.2021 r. lub do wyczerpania kwoty określonej w umowie. Termin składania wniosków mija 19 marca 2020.

 

Źródło: https://www.poznan.uw.gov.pl/...