Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Gas Storage Poland modernizuje swoją sieć radiową

 

Firma Gas Storage Poland opublikowała przetarg nieograniczony na "modernizację swojej sieci radiotelefonicznej." Spółka została powołana w 2010 r. ze struktur PGNiG i jest operatorem systemu magazynowania paliw gazowych.

 

gas-storage-poland-mapa-polski-logo

Przedmiotem zamówienia jest modernizacja instalacji radiotelefonicznej na terenie KPMG Kosakowo i KPMG Mogilno oraz budowy nowej instalacji radiotelefonicznej w Biurze Gas Storage Poland sp. z o.o., w Warszawie. Obie wspomniane lokalizacje zajmują się przechowywaniem gazu w podziemnych złożach po kopalni soli.

 

Modernizacja instalacji w obu lokalizacjach ma polegać na przejściu z technologii analogowej na cyfrową i prowadzić do poprawy skuteczności jej działania, poprawy jakości rozmów radiotelefonicznych oraz wyposażenia w funkcje poprawiające bezpieczeństwo na terenach zakładów górniczych.

 

Instalowane radiotelefony muszą współpracować w technologii cyfrowej z zainstalowanymi obecnie radiotelefonami analogowo-cyfrowymi. Wszystkie radiotelefony na wskazanych trzech lokalizacjach mają zostać zaprogramowane na trzech częstotliwościach podanych przez Zamawiającego.

 

Zamawiający wymaga dostawy iskrobezpiecznych radiotelefonów Motorola ATEX DP4801 EX, DP4401 EX, DM4600e. Zwycięzca dostarczy też przemienniki MOTOROLA SLR8000. Wymagana jest też dostawa oprogramowania MOTORBO wraz z komputerem PC pozwalające na śledzenie sygnałów GPS z włączonych radiotelefonów, pokazywanie użytkowników z włączonymi radiotelefonami, pokazywanie miejsc w których radiotelefon zgłasza alert, rejestracja rozmów radiotelefonicznych. Wykonawca będzie odpowiedzialny za aktualizację pozwoleń radiowych w UKE dla dwóch wspomnianych lokalizacji.

 

O wyborze oferenta w 100 % zdecyduje cena. Zamawiający zastrzega sobie możliwość przeprowadzenia dodatkowych negocjacji handlowych. Wadium nie jest wymagane. Oferty należało składać do 10 grudnia br. Termin wykonania zamówienia do końca bieżącego roku.

 

Źródło: https://ipi.gasstoragepoland.pl Nr postępowania: 19ZAK079