Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Szczecin kupuje Mobilne Centrum Zarządzania Kryzysowego

 

Miasto Szczecin opublikowało przetarg na "Dostawę Mobilnego Centrum Zarządzania Kryzysowego na pojeździe." Pojazd będzie wykorzystywany do bezpośredniej koordynacji działania służb ratowniczych w miejscu zdarzeń nadzwyczajnych i sytuacjach kryzysowych na terenie Gminy Miasto Szczecin. Będzie to niewielka jednostka której masa nie przekroczy 3,5 tony. Pojazd będzie wyposażony w kilka systemów łączności radiowej o czym piszemy poniżej. Jako że w Szczecinie od wielu lat funkcjonuje policyjny system TETRA zamawiający skupił się na tym rodzaju łączności, jako podstawowym medium komunikacji służb.

 

 vw-crafter-van-mobilne-centrum-zarzadzania-kryzysowe

 

W pojeździe zostaną wydzielone trzy przedziały: kierowcy, sztabowy oraz bagażowy. W przedziale kierowcy będzie obowiązkowo zamontowany radiotelefon TETRA z doprowadzoną instalacją antenową, zasilaniem i panelem nadawczo-odbiorczym. Oprócz tego zamawiający wymaga instalacji radiotelefonu analogowego Motorola GM360. Wersja firmware radiotelefonu TETRA musi współpracować z policyjnym systemem TETRA.

 

Specjalny manipulator wyniesiony do radiotelefonu TETRA zainstalowanego w przedziale kierowcy będzie dostępny w przedziale sztabowym pojazdu. W przedziale bagażowym znajdzie się miejsce dla agregatu prądotwórczego, akumulatora oraz przetwornicy 12V na 230V o mocy nie mniejszej 3kW. Na dachu pojazdu zostaną zainstalowane anteny systemu TETRA/analog oraz routera LTE. Na wyposażeniu auta nie przewidziano masztu teleskopowego oraz zestawu kamer CCTV.

 

Roczne przwidywane przebiegi eksploatacyjne to nie więcej niż 8 000 km. W postępowaniu należy wnieść wadium w wysokości 4.000 (czterech tysięcy złotych). O wyborze oferty w 60% zdecyduje cena, 20% - okres gwarancji, 20% - okres gwarancji na powłokę lakierniczą. Zamawiający przewiduje przeprowadzenie licytacji elektronicznej. Termin składania oferty mija 2019-12-13. godzina: 10:30,

 

Źródło: http://bip.um.szczecin.pl/   Numer referencyjny: BZP/79/19