Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Jednostka specjalna GROM kupuje radiotelefony DMR firmy Hytera

 

Jednostka Wojskowa GROM dziedziczy tradycje legendarnych Cichociemnych Spadochroniarzy Armii Krajowej. Przez niespełna 30 lat istnienia GROM zdobywał doświadczenia w misjach bojowych w różnych rejonach świata. Żołnierze są gotowi do prowadzenia działań specjalnych w każdych warunkach klimatycznych, do czego przygotowują się w trakcie szkoleń specjalistycznych. GROM wciąż rozwija system szkolenia oraz dąży do wyposażenia żołnierzy w najnowocześniejszy sprzęt – co widoczne jest w ogłoszonym właśnie postępowaniu dotyczącym zakupu 120 radiotelefonów DMR, zestawów audio oraz akcesoriów. 

www_grom_wp_mil_pl_haiti.jpg

Przedmiotem zamówienia jest dostawa – pracujących w paśmie UHF - radiotelefonów standardu DMR (Hytera X1p lub równoważnych), akumulatorów do nich, zestawów słuchawkowych oraz pokrowców do radiotelefonów Hytera X1p, a także zestawów do programowania:

1. Blok nadawczo – odbiorczy (RTLF) - 120 szt.

2. Antena szerokopasmowa - 120 szt.

3. Ładowarka do akumulatorów (umożliwiająca jednoczesne ładowanie radiotelefonu
z akumulatorem oraz drugiego akumulatora) - 120 szt.

4. Oryginalny akumulator standardowy Li-Ion (minimum 1400 mAh) - 240 szt.

5. Zestaw słuchawkowy ze słuchawką typu YIDATON, mikrofonem i przełącznikiem PTT współpracujący z radiotelefonem Hytera X1p - 120 szt.

6. Pokrowiec na radiotelefon Hytera X1p - 240 szt.

7. Zestaw programujący (oprogramowanie wraz z kablem programującym) - 8 szt.

 

Radiotelefony mają zapewniać analogową i cyfrową łączność foniczną z innymi użytkownikami sieci radiotelefonicznej, którzy wykorzystują radiotelefony w wersji przenośnej, stacjonarnej i przewoźnej. Urządzenia mają posiadać możliwość współpracy z przemiennikami z rodziny Hytera - np. RD965. Radiotelefony mają posiadać kolorowy wyświetlacz ciekłokrystaliczny min. 1,8”, podświetlaną klawiature numeryczną, wbudowany odbiornik GPS, moduł Bluetooth, a także możliwość szyfrowania w trybie cyfrowym (algorytm AES-256 o długości klucza minimum 128 bitów) oraz analogowym (scrambling częstotliwości). Maksymalne wymiary (z akumulatorem, bez pokręteł i gniazd) wynoszą 120x60x27 mm.

 

Z pozostałymi wymaganiami dotyczącymi aspektów technicznych i formalnych można zapoznać się w dokumentacji przetargowej. Kryterium oceny ofert to w 60% cena i w 40% okres gwarancji.

 

Oferty można składać do 6 grudnia br. do godziny 10. Komisyjne otwarcie ofert odbędzie się godzinę później. Sprzęt dostarczony ma być do 20 grudnia br.

 

Źródło: grom.wp.mil.pl ; Fot.: grom.wp.mil.pl [ zdjęcie - Haiti ]