Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Port Gdynia zamawia system łączności TETRA

 

Zarząd Morskiego Portu Gdynia S.A. zaprasza do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia prowadzonym w trybie przetargu nieograniczonego na "Dostawę oraz konfigurację systemu łączności radiotelefonicznej w oparciu o system TETRA". Wykonawca przeprowadzi kompletne wdrożenie włącznie z pozyskaniem pozwoleń na częstotliwości z UKE.

 

 Port-Gdynia-widok-z-lotu-ptaka

 

System ma się składać z dwóch nośnych, oraz  ma być zintegrowany z istniejącą siecią telefoniczną klienta poprzez protokół SIP. W systemie będzie pracować na początku 48 radiotelefonów przenośnych oraz 2 radiotelefony przewoźne.

 

Dość niecodziennym wymogiem dla radiotelefonów jest certyfikat Urzędu Transportu Kolejowego (UTK). Jak wiadomo żadne radiotelefony TETRA takiej certyfikacji jeszcze nie posiadają. Ponadto wymagana jest funkcjonalność umożliwiająca lokalizowanie radiotelefonów na mapach cyfrowych w trybie on-line. Wśród innych wymogów jest interface integrujący system TETRA z systemami konwencjonalnymi – dla potrzeb komunikacji z Portową Strażą Pożarną (PSP).

 

Stanowiska dyspozytorskie (3 sztuki) na potrzeby koordynacji działań poszczególnych rodzajów służb mają umożliwić dostęp do wszystkich wykorzystywanych systemów radiowych i telefonicznych z jednej konsoli, w szczególności do:
- obsługi komunikacji głosowej w ramach systemu TETRA dla wszelkich rodzajów połączeń (grupowych, indywidualnych, alarmowych),
- obsługi wiadomości tekstowych SDS w ramach systemu TETRA,
- obsługi typowej łączności telefonicznej dyspozytorskiej, która zapewni dostęp do wszelkiego rodzaju usług oferowanych przez system telekomunikacyjny ZMPG S.A.,
- zestawiania połączeń konferencyjnych dla dostępnych środków łączności.

 

Zamawiający wymaga aby oferowane przez Wykonawcę komponenty systemu TETRA, tj. infrastruktura oraz radiotelefony przenośne i przewoźne pochodziły od jednego producenta i były wyprodukowane nie wcześniej niż rok przed dostawą oraz posiadały aktualne wersje oprogramowania.

 

Zamawiający wymaga, aby Wykonawca udzielił gwarancji jakości na:
1) wykonane prace/roboty na okres nie krótszy niż 36 (słownie: trzydzieści sześć) miesięcy;
2) system antenowy, infrastrukturę systemu (urządzenia stacyjne), system zasilania (UPS, bateria akumulatorów) na okres nie krótszy niż 36 (słownie: trzydzieści sześć) miesięcy;
3) na radiotelefony na okres nie krótszy niż 24 (słownie: dwadzieścia cztery) miesięcy
licząc od dnia podpisania protokołu zdawczo-odbiorczego.

 

Przy ocenie oferty Zamawiający będzie się kierował jedynym kryterium, jakim jest ryczałtowa cena brutto za kompleksową realizację przedmiotu zamówienia. Oferty należy składać do 14 listopada br. Zamawiający nie wymaga od Wykonawców wniesienia wadium oraz nie przewiduje dodatkowej aukcji elektronicznej.

 

 

Źródło: https://port-gdynia.logintrade.net/...