Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Radiotelefony DMR dla 22 Wojskowego Oddziału Gospodarczego

 

22 Wojskowy Oddział Gospodarczy z Olsztyna ogłosił postępowanie dotyczące zakupu analogowo-cyfrowych radiotelefonów noszonych (DMR).

images/www_gov_pl Obrona Narodowa.jpg

Przedmiotem zamówienia jest zakup:
1) Radiotelefon w wersji przenośnej (dopuszcza się wersję z klawiaturą DTMF)– 33 kpl.
W komplecie ma znajdować się m.in.: antena szerokopasmowa (strojona), klips do pasa, mikrofonogłośnik, osłona złącza do podłączenia akcesoriów, ładowarka jednostanowiskowa szybka (z możliwością podłączenia do instalacji elektrycznej 230V oraz instalacji elektrycznej pojazdu 12/24V; w ostateczności dopuszcza się dostarczenie 2 urządzeń ładujących), akumulator Li-lon oraz akumulator dodatkowy Li-lon.
Zamawiający dopuszcza również antenę dopasowaną fabrycznie do całego zakresu częstotliwości pracy dostarczonego radiotelefonu. W związku z powyższym, w przypadku dostarczenia radiotelefonów pracujących w paśmie 406-470 MHz, dopuszcza się zastosowanie anteny szerokopasmowej na pasmo 400-470 MHz.
Wojsko wymaga również dostarczenia zestawów do programowania (2 szt. na 5 kpl. radiotelefonów).

Wymagany zakres częstotliwości pracy to 42 – 50 MHz lub 406-470 MHz. Urządzenia mają posiadać możliwość zaprogramowania minimum 100 kanałów, a także szyfrowania przesyłanych informacji (tryb cyfrowy – AES-256 o długości klucza 128 bitów; tryb analogowy – scrambling). Ze szczegółowymi wymaganiami technicznymi i formalnymi można się zapoznać w dokumentacji dotyczącej postępowania.

Zamawiający wymaga udzielenia co najmniej 24 miesięcy gwarancji oraz świadczenia pełnej obsługi serwisowej w tym okresie, a także świadczenia serwisu pogwarancyjnego przez okres minimum 10 lat po zakończeniu gwarancji.

Oferty można składać do 22 października br. do godziny 11. Realizacja zamówienia ma nastąpić do 3 grudnia. Kryterium oceny ofert to w 100% cena.

 

Źródło: 22wog.wp.mil.pl ; Fot.: www.gov.pl/web/obrona-narodowa [zdjęcie]