Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Będzie system TETRA innogy Stoen w Warszawie

 

innogy Stoen Operator zaprasza do wzięcia udziału w przetargu na „Budowę cyfrowego systemu radiokomunikacyjnego w standardzie TETRA”. Projekt został podzielony na dwa etapy: I etap do 15.12.2019 r i II etap do 30.06.2020 r. Budowany system trankingowy będzie się składał z dwóch stacji bazowych które będą rozlokowane na terenie miasta stołecznego Warszawy. Operator zakłada integrację z istniejącymi systemami TETRA, które pracują w Energa Operator oraz Tauron Dystrybucja.

 

 innogy-go-samochod-elektryczny-na-minuty-baner-tetra

 

Stacje bazowe będą połączone siecią LAN Zamawiającego. System musi współpracować z 10 konsolami dyspozytorskimi firmy Unify. System musi współpracować z centralą VoIP. Systemy antenowe zostaną dostarczone przez Zamawiającego. O udzielenie zamówienia ubiegać się mogą Oferenci, którzy w ostatnich 5 latach zrealizowali dostawy wraz z wdrożeniem systemu standardu TETRA dla klienta sektora energetycznego, o wartości nie mniejszej niż 1 000 000,00 złotych netto.

 

Oprócz dwóch stacji bazowych, przedmiotem postępowania jest 70 radiotelefonów przenośnych, 50 przewoźnych wraz z antenami oraz usługi integracji. Gwarancja producenta na system ma objąć okres 5 lat od momentu podpisania protokołu przekazania.

 

Zgłoszenie chęci wzięcia udziału należy składać do dnia 20 września br, godzina 12:00 za pośrednictwem portalu aukcyjnego. Kolejnym etapem postępowania będzie aukcja elektroniczna. O wyborze oferenta w 70% zdecyduje cena, 20% ocena techniczna zaproponowanego rozwiązania oraz doświadczenie 10%.

 

 

Źródło i fot: https://www.innogy.pl/pl/dla-dostawcow/przetargi/aktualne#1333