Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

SPZOZ w Lublińcu kupuje cyfrowy system łączności radiowej

 

Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Lublińcu ogłosił zapytanie dotyczące dostawy, instalacji i konfiguracji cyfrowego systemu łączności radiowej DMR.

spzozlubliniec_pl_KARETKA2017

Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę i instalację następujących elementów:

1. Przemiennik radiowy pracujący w trybie cyfrowym z modulacją TDMA, wraz z duplekserem wąskopasmowym (minimalny odstęp dupleksowy 400 kHz), z zasilaniem awaryjnym, antena bazowa typu Radmor 3282 o zysku minimum 4dB, niezbędne przewody niskostratne Andrew 0,5’’, złącza N, uchwyty Fimo, wspornik antenowy ocynkowany ogniowo i materiały instalacyjne – 1 komplet

2. Radiotelefon samochodowy pracujący w trybie cyfrowym z modulacją TDMA – 6 kompletów

3. Radiotelefon nasobny - pracujący w trybie cyfrowym - z modulacją TDMA, z akumulatorem o pojemności minimum 2100 mAh i ładowarką – 3 komplety

 

Zamawiający informuje, iż miejsce instalacji przemiennika, systemów antenowych oraz radiotelefonów mają być wskazane na etapie realizacji. Warto zauważyć, iż bez podania tych informacji przez SPZOZ na etapie składania ofert – niemożliwe jest dokonanie rzetelnej wyceny wykonania instalacji systemu łączności (nieznana jest nawet długość kabla, sposób montażu anteny stacjonarnej, czy zakres prac przy wykonywaniu instalacji w samochodach). Naszym zdaniem niezbędne jest uzupełnienie brakujących danych przez zamawiającego.

 

Dostarczony system łączności ma być w pełni kompatybilny z posiadanym przez SPR w Częstochowie systemem łączności ConSEL firmy Aksel, który zbudowany jest w oparciu o radiotelefon Motorola DM4600 zdalnie sterowany przez dyspozytora z poziomu konsoli, z ekranem dotykowym wraz z wbudowanym rejestratorem korespondencji. Nowe radiotelefony i przemiennik powinny zostać włączone do systemu ConSEL.

 

Z posiadanych przez nas informacji wynika, iż ogłoszone zapytanie jest częścią większego projektu dotyczącego łączności krytycznej dla służb ratowniczych.

 

Oferty można składać do 23 sierpnia br. do godziny 10, a ich otwarcie nastąpi 10 minut później. Zamówienie ma być wykonane do 30 września br. Kryteria oceny ofert to w 90% cena, a 10% ilość zaoferowanych miesięcznych rat (w ramach których wykonawca otrzyma wynagrodzenie).

 

Źródło: spzozlubliniec.pl ; Fot.: spzozlubliniec.pl [zdjęcie]