Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Radiotelefony dla CBŚP. Może chodzić o nawet 1014 radiotelefonów DMR

 

Komenda Główna Policji ogłosiła przetarg na zakup i wdrożenie systemu radiowej łączności szyfrowanej DMR w ramach projektu „Wzmocnienie potencjału zwalczania przestępczości i terroryzmu przez Centralne Biuro Śledcze Policji. Może chodzić w sumie o nawet 1014 radiotelefonów DMR, 192 aktywne ochronniki słuchu oraz 85 zestawów kamuflowanych do radiotelefonów Hytera X1P.

www_policja_pl_135-149346.jpg

Policja podzieliła przetarg na 4 zadania oraz dopuściła składanie ofert częściowych. Zamówienie podstawowe (gwarantowane) obejmuje sprzedaż i dostawę:

Zadanie 1 – Radiotelefon noszony DMR – 340 kpl., w tym 132 zestawy aktywnych ochronników słuchu oraz przeprowadzenie instruktażu;

Zadanie 2 - Radiotelefon noszony DMR w zestawie kamuflowanym – 120 kpl. oraz przeprowadzenie instruktażu;

Zadanie 3 - Radiotelefon przewoźny DMR w zestawie rozłącznym – 200 kpl., oraz radiotelefon przewoźny DMR w zestawie walizkowym typu „Safe Case” - 1 kpl. oraz przemiennik przewoźny DMR w ukompletowaniu walizkowym – 1 kpl. oraz przeprowadzenie instruktaży;

Zadanie 4 – Zestaw kamuflowany do radiotelefonów DMR Hytera X1p – 55 kpl.

 

Dodatkowo w ramach prawa opcji Policja może zakupić:

Zadanie 1 – Radiotelefon noszony DMR – max 160 kpl., w tym max 60 zestawów aktywnych ochronników słuchu;

Zadanie 2 - Radiotelefon noszony DMR w zestawie kamuflowanym – max 70 kpl.;

Zadanie 3 - Radiotelefon przewoźny DMR w zestawie rozłącznym – max 120 kpl., oraz radiotelefon przewoźny DMR w zestawie walizkowym typu „Safe Case” - max 1 kpl. oraz przemiennik przewoźny DMR w ukompletowaniu walizkowym – max 1 kpl.;

Zadanie 4 – Zestaw kamuflowany do radiotelefonów DMR Hytera X1p – max 30 kpl.

 

Wymagane jest również dostarczenie zestawów do programowania. Ze szczegółowymi wymaganiami technicznymi i formalnymi można zapoznać się w dokumentacji przetargowej. Warto wspomnieć jednak, iż KGP wymaga spełnienia przez potencjalnych wykonawców wymogu posiadania wiedzy i doświadczenia – czyli dostarczenia w okresie ostatnich 3 lat przed terminem złożenia ofert urządzeń lub akcesoriów DMR w ramach 1 dostawy o wartości min. 200 tys zł (dla zadania 1, 2, 3) oraz minimum 50 tys zł (dla zadania 4). Wymagane jest również wpłacenie wadium w wysokości – w zależności od zadania - od 2 do 20 tys zł.

 

Kryteria oceny ofert dla zadania 1,2 - to w 58% cena, w 24% okres gwarancji oraz w 18% okres gwarancji na akumulatory; natomiast dla zadania 3,4 – 58% stanowi cena, a a 42% gwarancja.

 

Ofertę można składać za pośrednictwem Platformy (kgpolicja.ezamawiajacy.pl) w do dnia 24 czerwca br. do godz. 9:50. Publiczna sesja otwarcia ofert odbędzie się w siedzibie Zamawiającego tego samego dnia o godz. 10 - również za pośrednictwem Platformy. Zamówienie podstawowe ma być zrealizowane do 30 września, natomiast zamówienie opcjonalne w ciągu maksymalnie 40 dni roboczych od decyzji KGP.

 

Źródło: kgpolicja.ezamawiajacy.pl ; Fot.: policja.pl [zdjęcie]