Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Powiat Gdański modernizuje systemy dyspozytorskie na Żuławach

 

Powiat Gdański ogłosił przetarg na dostawę i montaż systemów dyspozytorskich oraz aktualizację istniejących. Postępowanie obejmuje również dostawę radiotelefonów DMR. Projekt ma na celu podniesienie poziomu bezpieczeństwa powodziowego Żuław poprzez rozbudowę systemu alarmowania i powiadamiania.

 zuławy_Gdanskie_okolice_Krzywego_Koła

Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż systemów dyspozytorskich, aktualizacja systemów dyspozytorskich oraz dostawa radiotelefonów w ramach realizacji projektu „Bezpieczne Żuławy – podniesienie poziomu bezpieczeństwa powodziowego Żuław poprzez rozbudowę systemu alarmowania i powiadamiania oraz dostawę specjalistycznego wyposażenia ratowniczego.

 

Zamówienie będzie współfinansowane z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020. Budżet projektu wynosi ponad 3 mln złotych z czego 90% jest finansowane z funduszu Unii Europejskiej. Jest to partnerski projekt siedmiu żuławskich gmin oraz powiatu gdańskiego, a jego głównym celem jest wzmocnienie odporności Żuław na zagrożenia naturalne, przede wszystkim susze i powodzie.

 

Zamawiający posiada obecnie system dyspozytorski DGT-MCS, model DGT 5810-10 z ekranem dotykowym. Wszystkie urządzenia nowo dostarczane oraz funkcjonujące obecnie w gminach muszą tworzyć zintegrowany system. Zamawiający wymaga, aby nowy system dyspozytorski był kompatybilny z systemami funkcjonującymi obecnie. Projekt zakłada dostawę 3 radiotelefonów DMR bazowych oraz 20 ręcznych.

 

Spodziewana data zakończenia wdrożenia to 28 maja br. O wyborze ofert w 60% zdecyduje cena, a w 40% zakres udzielonej rękojmi za wady. Termin składania wniosków przypada na 18 kwietnia 2019 r.

 

Źródło: https://biuletyn.net/ Fot: Wikipedia