Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Motorola Solutions dostarczy prawie 2700 radiotelefonów TETRA z szyfrowaniem

 

Komenda Główna Policji dokonała ponownego badania i wyboru ofert w przetargu na zakup prawie 2700 radiotelefonów TETRA z szyfrowaniem TEA2. Decyzja o unieważnieniu wyboru oferty została podyktowana wyrokiem Krajowej Izby Odwoławczej z dnia 22 stycznia br. z powodów formalnych.Ponowna ocena wyłoniła konsorcjum Motorola Solutions jako zwycięzce tego postępowania.

 

 \policjant-kieruje-ruchem-radiotelefon-tetra

 

Przypomnijmy, że do przetargu stanęły dwa podmioty: konsorcjum Motorola Solutions z Krakowa i Warszawy oraz Radiopartners. Oferta tej drugiej firmy została wybrana jako zwycięska, jednakże oprotestowana w KIO przez konsorcjum Motorola. Niejasne i nieprecyzyjne przepisy w ustawie o zamówieniach publicznych spowodowały odrzucenie oferty Radiopartners.

 

Kwota, jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, wynosi 14.405.342,51 zł brutto, w tym 7.640.000,00 zł na zamówienie podstawowe. Oferta zwycięskiego konsorcjum opiewa na kwotę 10,5 mln złotych brutto. Wygląda więc na to, że w tak atrakcyjnej cenie KGP skorzysta z opcji zakupowej i poza podstawową dostawą 1539 radiotelefonów wraz z zestawami do programowania zakupi również pozostałe 1157 sztuk radiotelefonów w opcji, co w sumie daje nam niespełna 2700 radiotelefonów (dokładnie 2696 sztuk). Planowo pierwsze dostawy miały zostać zrealizowane do 15 marca br., a kolejne do 30 czerwca 2021 roku. Okres udzielonej gwarancji wynosi 60 miesięcy.

 

Źródło i fot: http://przetargi.policja.pl/zp/