Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Szpital w Toruniu zamawia serwis swojej sieci radiowej

 

Wojewódzki Szpital Zespolony im. L. Rydygiera w Toruniu zamawia dwuletni serwis swojego systemu radiowego, który działa w ramach Państwowego Ratownictwa Medycznego. Zakres usługi obejmuje utrzymanie całodobowe w sprawności całej infrastruktury technicznej sieci radiowej cyfrowego systemu łączności radiowej na obszarze województwa kujawsko-pomorskiego. Wykaz wybranego sprzętu obejmuje m.in. system MOTOTRBO z przemiennikami DR 3000, SLR 5500, antenami Procom, systemem dyspozytorskim ConSEL, radiotelefony i akcesoriami.

Wojewodzki-Szpital-Zespolony-Rydygiera-w-Toruniu

 

Przedmiotem zamówienia jest utrzymanie całodobowe (w dni robocze, niedziele, święta i w dni wolne od pracy) w sprawności  technicznej sieci radiokomunikacji ruchomej lądowej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. L. Rydygiera w Toruniu w ramach Państwowego Ratownictwa Medycznego.

 

Do czynności wykonywanych ramach usługi należy:

  • Utrzymanie w sprawności technicznej infrastruktury systemu PRM,
  • Utrzymanie w sprawności technicznej radiotelefonów samochodowych (12 szt.),
  • Ciągły monitoring połączeń oraz ich jakości sieci IP do poszczególnych lokalizacji – (połączenia do sieci Internet podstawowe WAN oraz rezerwowe LTE) oraz zgłaszanie uszkodzeń do instytucji odpowiedzialnych za prawidłowe połączenie z siecią Internet,
  • Wykonywanie upgade’u oraz napraw oprogramowania całej sieci i jej elementów oraz zmiany w konfiguracji, wynikajace ze zmian organizacyjnych pracy systemu PRM w tym: serwera komunikacyjnego, konsol, stanowiska serwisowego, routerów, radioserwerów,
  • Zdalny monitoring pracy stacji retransmisyjnych,
    Coroczne przeglądy pracy stacji retransmisyjnych, radioserwerów, stacji bazowych, (ZWRM), stacji samochodowych i stacji doręcznych (karetki) oraz instalacji antenowych i ich ewentualna naprawa.
  • Naprawy uszkodzonych elementów stacji retransmisyjnych, radioserwerów, stacji bazowych, samochodowych i doręcznych,
  • Coroczne (jeden raz w roku) przeglądy i konserwacja masztów anten bazowych i ich instalacji.

 

Swoją ofertę złożyła firma METRO-BIP Radiowe Systemy Przywoławcze z Gdańska za kwotę 218.448 zl brutto, która zmieściła się w założonym przez Zamawiającego budżecie 222.876 zł. Czas reakcji określono na 3 godziny, zaś czas naprawy to 3 dni.

 

Ubiegający musiał wykazać się minimum 2 usługami w zakresie sprawowania serwisu gwarancyjnego lub pogwarancyjnego sieci radiotelefonicznej Motorola Mototrbo w oparciu o przemienniki DMR i radiotelefony Mototrbo o wartości minimalnej 150.000,00 zł brutto każda usługa, w okresie ostatnich 3 lat.

 

Źródło: http://www.zp.wszz.torun.pl/...