Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Przewozy Regionalne chcą kupić analogowe radiotelefony

 

Przewozy Regionalne to największy pasażerski przewoźnik kolejowy w Polsce. Każdego dnia na tory w całym kraju wyjeżdża około 1800 pociągów, a w ciągu roku spółka przewozi około 80 mln pasażerów. Oddział Zachodniopomorski Przewozów Regionalnych ogłosił postępowanie dotyczące zakupu analogowych radiotelefonów noszonych wraz z akcesoriami.

www_polregio_pl_p1000582

Postępowanie zakupowe składa się z 2 etapów (złożenie oferty na platformie zakupowej oraz aukcja elektroniczna lub negocjacje ceny). Przedmiotem zamówienia jest dostawa 75 kompletów radiotelefonów przenośnych przeznaczonych do użytkowania przez drużyny konduktorskie. W skład kompletu wchodzi:

1) radiotelefon przenośny (noszony) w zestawie z akumulatorem 1380mAh Li-Ion;

2) mikrofonogłośnik z funkcją selektywnego wywoływania grupowego lub bez funkcji selektywnego wywoływania grupowego tylko i wyłącznie w przypadku, gdy radiotelefon przenośny (noszony) posiada wbudowaną funkcję selektywnego wywołania grupowego;

3) akumulator zapasowy 2300mAh Li-Ion;

4) futerał skórzany;

5) ładowarka jednopozycyjna umożliwiającą ładowanie radiotelefonu oraz akumulatora zapasowego.

 

Wraz z ofertą należy złożyć m.in. świadectwo dopuszczenia do eksploatacji urządzenia przeznaczonego do prowadzenia ruchu kolejowego wydane przez Urząd Transportu Kolejowego lub Głównego Inspektora Kolejnictwa. Ze szczegółowymi wymaganiami technicznymi dotyczącymi radiotelefonów oraz pozostałymi wymaganiami formalnymi można się zapoznać w dokumentacji przetargowej.

 

Ofertę można składać na platformie zakupowej do 20 grudnia br. do godziny 10. Kryterium oceny ofert to w 100% cena. Dostawa ma być zrealizowana do 15 lutego 2019 r.

 

Źródło: platformazakupowa.pl & polregio.pl; Fot.: polregio.pl [zdjęcie]