Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

45 WOG w Wędrzynie zamawia radiotelefony DMR firmy Motorola

 

45 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Wędrzynie – zajmujący się zaopatrzeniem jednostek wojskowych z obszaru swojego działania – ogłosił zapytanie dotyczące zakupu 22 analogowo-cyfrowych radiotelefonów DMR firmy Motorola.

 

 45wog_wp_mil_pl fot1

 

Przedmiotem dostawy ma być następujący – pracujący w paśmie UHF (406-470 MHz) sprzęt łączności:

A) 17 radiotelefonów noszonych Motorola DP4600e;

W ukompletowaniu ma znajdować się m.in. antena, mikrofonogłośnik, ładowarka sieciowa 230V z możliwością podłączenia do instalacji elektrycznej pojazdu oraz 2 akumulatory Li-Ion.

B) 4 radiotelefony przewoźne Motorola DM4600e;

W ukompletowaniu ma znajdować się m.in. antena przewoźna, podstawa montażowa, fider o długości min. 5m, mikrofon z klawiaturą DTMF, głośnik (zintegrowany z radiem lub zewnętrzny), uchwyt, kabel zasilający oraz przetwornica 24/12 V.

C) 1 radiotelefon w wersji bazowej Motorola DM4600e.

W ukompletowaniu ma znajdować się m.in. antena stacjonarna z podstawą/uchwytem montażowym oraz fiderem od długości min. 20m., mikrofon biurkowy (opcjonalnie z klawiaturą DTMF), głośnik zintegrowany z radiem lub zewnętrzny, zasilacz 230V 50Hz.

 

Radiotelefony mają zapewniać szyfrowanie przesyłanych informacji w oparciu o algorytm AES-256 (długość klucza min. 128 bitów) dla trybu cyfrowego oraz scrambling częstotliwości dla trybów analogowych. Ze szczegółowymi wymaganiami technicznymi możemy zapoznać się w - znajdującej się na stronie internetowej – dokumentacji.

 

Wojsko wymaga udzielenia co najmniej 24 msc. gwarancji oraz zapewnienia pełnej obsługi serwisowej w ciągu wspomnianych 2 lat – w tym przeprowadzenie jednej bezpłatnej kontroli parametrów technicznych radiotelefonów. Do wykonawcy należy również przeprowadzenie (po dostarczeniu) strojenia urządzeń w miejscu wskazanym przez Wojsko. Dostarczony sprzęt powinien być wyprodukowany nie wcześniej niż w roku poprzedzającym dostawę.

 

Oferty można składać do dzisiaj (23 październik br.) do godziny 12. Kryterium oceny ofert to w 100% cena. Zamówienie ma być zrealizowane do 30 listopada.

 

Źródło: 45wog.wp.mil.pl ; Fot.: 45wog.wp.mil.pl [zdjęcie]