Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

KWP Katowice kupuje sprzęt firmy Anritsu do analizowania zakłóceń radiowych

 

Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach ogłosiła postępowanie zakupowe dotyczące dostawy zestawu do analizowania zakłóceń radiowych. Podstawową rolą zestawu do analizy zakłóceń jest wyznaczenie konkretnego miejsca źródła zakłóceń w paśmie radiowym od 100MHz do 1GHz.

71-287661_opp_slaska_policj_gov_pl

Przedmiotem dostawy ma być:

1. Analizator Anritsu S332E z wbudowanym analizatorem widma 100kHz-4GHz - 1 szt.;

2. Antena kierunkowa do lokalizacji zakłóceń Anritsu Interference Hunter MA2700A wraz z anteną 2000-1779-R - 1 szt.

 

Analizator musi obsługiwać kierunkową antenę aktywną z GPS do wyznaczenia kierunku źródła zakłócenia, automatycznie nanosząc go na mapę w urządzeniu pomiarowym. Ponadto urządzenie będzie wykorzystywane do pomiaru torów antenowych oraz widma pola radiowego w zakresie od 1MHz do 4GHz. Urządzenie musi zawierać wyposażenie - takie jak: wysokiej jakości kabel pomiarowy Anritsu 1,5m wtyk/gniazdo N, zestaw kalibratorów do urządzenia, opcja do analizy sygnałów zakłócających, opcja do zobrazowania poziomów mierzonych sygnałów na mapie, opcja do odbiornika GPS wraz z anteną GPS oraz walizkę transportową typu Large Transit Case with Wheels and Handle Anritsu 760-243-R. Wymagany jest certyfikat kalibracji urządzenia.

Antena kierunkowa ma współpracować z analizatorem w zakresie od 200MHZ do 500MHz. Będzie ona wykorzystywana w celu wyznaczenia konkretnego punktu źródła zakłócenia (zostanie naniesiony na mapy w urządzeniu pomiarowym). Do anteny wymagana jest walizka transportowa typu Anritsu Transit Case 760-261-R.

 

Na cały zestaw udzielone ma być minimum 2 lata gwarancji - jednak nie mniej niż gwarancja producenta. Oferty można składać na platformie zakupowej do 7 sierpnia br. do godziny 10.

 

Źródło: platforma.eb2b.com.pl ; Fot.: opp.slaska.policja.gov.pl [1]