Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Nowa stacja bazowa TETRA oraz radiotelefony dla lotniska Katowice-Pyrzowice

 

LS Airport Services, największa w Polsce firma handlingowa, ogłosiła zapytanie ofertowe na zakup i instalację stacji bazowej wraz z radiotelefonami w standardzie TETRA. Sprzęt trafi na lotnisko w Katowicach- Pyrzowicach. Zapytanie zostało ogłoszone w związku z koniecznością wymiany systemu radiotelefonii naziemnej.  LSAS zapewnia sprawną i profesjonalną obsługę ponad pięćdziesięciu przewoźnikom lotniczym z całego świata. Firma ma 70 procentowy udział w rynku Portu Lotniczego w Warszawie, prawie 60 procentowy udział w rynku na lotnisku w Krakowie-Balicach oraz około 100 procentowy udział w rynku nowo powstałego lotniska w Modlinie.

 

Mimo, iż to zapytanie ofertowe zostało opublikowane pod koniec ubiegłego roku to jednak do dnia dzisiejszego nie zostało rozstrzygnięte. Z informacji do których udało nam się dotrzeć wynika iż planowany termin rozstrzygnięcia to lipiec br.

 

lsas-airport-services-samolot-ladowanie-bagazu

Zamawiający wymaga, aby nowa stacja bazowa posiadała dwie nośne (Zamawiający posiada częstotliwości pozyskane od UKE do wglądu).  Stacja musi posiadać wymaganą/e kartę/y i urządzenie/a do połączenia za pomocą IP ze stacją bazową DAMM Tetraflex zlokalizowaną na Lotnisku Chopina, tak aby radiotelefony z dwóch rożnych lokalizacji mogły nawiązać bezpośrednie połączenie. Wykonawca będzie musiał również doposażyć stację bazową na Lotnisku Chopina w kartę/y umożliwiającą/e bezpośrednie połączenie z oferowaną stacją bazową w Katowicach. Zamawiający posiada łącze VPN pomiędzy lokalizacjami.

 

Wraz z nową stacją bazową TETRA na lotnisko w Katowicach trafi też 50 radiotelefonów przenośnych z wyświetlaczem. Radiotelefony muszą być kompatybilne z Sepura API do obsługi wiadomości SDS (Zamawiający posiada system informatyczny obsługujący zautomatyzowany proces wysyłania i odbierania wiadomości).

 

Źródło: Tetraforum.pl