Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

43 mln na rozbudowę systemu TETRA w Polskim Wojsku

 

Serwis TetraForum.pl poinformował o dużym przetargu na rozbudowę systemu TETRA użytkowanym w Polskim Wojsku. Szacunkowa wartość zamówienia to 43 mln złotych brutto i obejmuje rozbudowę istniejącego systemu TETRA Dimetra 6.2 oraz dostawę nowych radiotelefonów, akcesorii i konsol dyspozytorskich. Jest to milowy krok w umacnianiu pozycji systemów standardu TETRA na terenie Polski. Prawdopodobnie na przełomie maja/czerwca możemy się spodziewać podobnego przetargu w Policji na rozbudowę systemu TETRA w 13 miastach Polski.

wojsko-polskie-cwiczenia-anakonda-2016

Wojsko rozbuduje swój system o nowe stacje bazowe TETRA: MTS-4 i MTS-2. Dodatkowo zwycięzca dostarczy ponad 2500 nowych radiotelefonów TETRA, pod warunkiem że zamawiający skorzysta z prawa opcji. Zadaniem wykonawcy będzie rozbudowanie infrastruktury centralnej, tak aby obsłużyła docelowo 50 stacji bazowych i aż 100 000 radiotelefonów. Nowe stacje bazowe TETRA trafią do kluczowych ośrodków wojskowych rozsianych po całej Polsce, od baz Marynarki Wojennej, poprzez poligony oraz lotniska i centrum wsparcia informatycznego na południu kraju.

 

Oczywiście zamawiający wymaga pełnej kompatybilności z istniejącą infrastrukturą TETRA DIMETRA firmy Motorola Solutions. Chodzi tu o współpracę z zaimplementowanym szyfrowaniem TEA 2 oraz tryb pracy bezpośredniej (DMO) z wykorzystywanymi radiotelefonami Motorola. 

 

 

Oferty należy składać do 28 maja 2018 roku. Zamawiający wymaga wniesienia wadium w wysokości jednego miliona złotych. Szczegóły przetargu, SIWZ dostępne pod adresem: http://zamowienia-czi.wp.mil.pl/52

 

Źródło: Tetraforum.pl, Fot. st. chor.mar. Arkadiusz Dwulatek (Combat Camera DORSZ)