Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

PKP Intercity ogłosiło zapytanie o informacje dotyczące zakupu 1500 radiotelefonów noszonych

 

Spółka PKP Intercity chce uzyskać informacje dotyczące dostawy radiotelefonów noszonych wraz z niezbędnym osprzętem oraz usługą serwisowania. Sprzęt łączności ma posiadać bezterminowe świadectwo dopuszczenia wydane przez Urząd Transportu Kolejowego (UTK). Ogłoszone zapytanie o informacje może być wstępem do negocjacji lub przygotowania przetargu.

fot. PKP IC_B.Banaszak _10

Przedmiotem zapytania o cenę jest:

- radiotelefon noszony wraz z akumulatorem – 1500 szt.

- ładowarka biurkowa jednostanowiskowa – 1500 szt.

- zapasowe akumulatory – 1500 szt.

- pokrowiec skórzany wraz z regulowanym pasem nośnym oraz pasem unieruchamiającym kaburę

z radiotelefonem, klips do pasa – 1500 szt.

- mikrofonogłośnik – 1500 szt.

Akumulatory, ładowarki, mikrofonogłośniki, i ewentualne inne akcesoria muszą pochodzić od tego

samego producenta w celu zapewnienia stuprocentowej niezawodności i kompatybilności. PKP Intercity chce również poznać ceny dodatkowych przeglądów, a także 2 letniej oraz 4 letniej gwarancji.

 

Radiotelefony mają posiadać oczywiście bezterminowe świadectwo dopuszczenia do eksploatacji urządzenia przeznaczonego do obsługi ruchu pociągu wydane przez Urząd Transportu Kolejowego. Zgodnie z podaną przez nas ostatnio informacją radiotelefony TID TD-V90 posiadają stosowne dopuszczenie uzyskane przez krakowską firmę NUUXE-RADIOTON. Należy więc przypuszczać, iż tym razem Intercity skutecznie zastąpi - obecnie eksploatowane – swoje stare i wysłużone już radiotelefony.

 

Urządzenia mają mieć możliwość obsługi kanałów simpleksowych (minimum 10) w paśmie VHF (minimum 150 – 156 MHz), a także cechować się stopniem ochrony przed wodą i pyłem IP54. Wymagana jest również obsługa selektywnego wywołania grupowego, jak również możliwość programowania parametrów radiotelefonu przy pomocy komputera. Ze szczegółowymi wymaganiami stawianymi przez PKP Intercity możemy zapoznać się w załącznikach udostępnionych na platformie zakupowej.

 

Informacje, o które pyta PKP Intercity mogą być udzielone przez dostawców poprzez platformę zakupową do 10 listopada br. do godziny 12. Warto wspomnieć, iż w ostatnich dniach informowaliśmy już o ogłoszonym przez inną spółkę kolejową - PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. przetargu na dostawę 124 radiotelefonów przenośnych.

 

Źródło: platforma.eb2b.com.pl & utk.gov.pl & archiwum.nf.pl ; Fot.: intercity.pl / fot. PKP IC B.Banaszak