Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Inspektorat Uzbrojenia inwestuje w łączność radiową

 

Inspektorat Uzbrojenia ogłosił zamówienie – w trybie negocjacji z ogłoszeniem – na dostawę i montaż radiostacji HF z osprzętem i radiostacji KF. Przed wszczęciem postępowania został przeprowadzony dialog techniczny, a koszt realizacji został oszacowany na ponad 418 tys EUR.

www_iu_wp_mil_pl_krab1

Zamówienie będzie realizowane w jednostkach wojskowych na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Szczegóły zostaną przekazane wykonawcom zaproszonym do składania ofert wstępnych. Przedmiotem zamówienia jest dostawa 10 radiostacji HF oraz 24 radiostacji KF (stacjonarnych) oraz anten i pakietu logistycznego (w tym: narzędzi, części zamiennych, materiałów eksploatacyjnych i zestawów naprawczych). Zamawiający wymaga dostarczenia anten logoperiodycznych wraz z rotorami, a także typu dipol. Zamówienie obejmuje również zaprojektowanie i wybudowanie masztów antenowych (w tym uzyskanie wymaganych pozwoleń) oraz montaż i uruchomienie radiostacji, a także przeprowadzenie szkolenia.

 

Zamawiający przewiduje procedurę negocjacyjną do której zaprosi maksimum 5 wykonawców do składania ofert wstępnych (w przypadku gdy liczba ofert będzie większa – zostanie dokonana klasyfikacja wykonawców w oparciu o wykaz wykonanych dostaw i wykaz wykonanych robót budowlanych). W ramach postępowania zostanie przeprowadzony rekonesans techniczny (po ocenie wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, a przed terminem składania ofert wstępnych) w lokalizacjach w których planowane są do rozmieszczenia radiotelefony i anteny.

 

Wykonawcy zaproszeni do składania ofert zobowiązani będą do wniesienia wadium w wysokości 540 tys. zł na cały okres związania ofertą. Dodatkowo wybrany wykonawca będzie musiał wpłacić 10% całkowitej ceny podanej w ofercie jako zabezpieczenie należytego wykonania umowy. Wśród licznych wymagań znajduje się też m.in. posiadanie odpowiedniej koncesji. Kryterium udzielenia zamówienia jest w 80% cena, w 15% parametry techniczne, a w 5% gwarancja.

 

Wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu można składać do 30 października br. do godziny 10.

 

Źródło: iu.wp.mil.pl ; Fot.: iu.wp.mil.pl /Foto: Archiwum Wojsk Lądowych