Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

PKP Intercity zamawia system łączności dyspozytorskiej

 

Narodowy przewoźnik ogłosił przetarg na dostawę i wdrożenie zintegrowanego systemu łączności dyspozytorskiej wraz z serwisem. PKP Intercity zaznacza w ogłoszeniu, że system ma umożliwiać szybką, niezawodną i uporządkowaną łączność pomiędzy dyspozytorami, a także pomiędzy dyspozytorami a innymi pracownikami/współpracownikami - korzystającymi z różnych środków łączności. W jednym miejscu dyspozytor ma mieć możliwość skontaktowania się z użytkownikiem telefonu stacjonarnego, komórkowego, faksu, SMS-ów, łączności radiowej, a opcjonalnie – także poczty elektronicznej i aplikacji do komunikacji typu „messenger”.

 

pkp-intercity-pociag

System powinien składać się z dedykowanej aplikacji dla dyspozytorów, konsol wraz z oprogramowaniem oraz urządzeń infrastruktury teleinformatycznej tj. serwerów, macierzy dyskowych, rejestratorów rozmów, aktywnych urządzeń sieciowych.

 

Wykonawca zobowiązany jest w ramach wdrożenia, przed uruchomieniem Systemu, przeprowadzić pilotażowe uruchomienie Systemu w dwóch lokalizacjach Zamawiającego - w celu upewnienia się, że System spełnia wymagania określone w specyfikacji.

 

Przewoźnik wymaga oczywiście dostępności 24 godziny na dobę przez cały rok, na poziomie 99,99% - co oznacza dopuszczalną niedostępność systemu na poziomie 50 min w ciągu roku świadczenia przez wykonawcę serwisu.

Wykonawca ma dostarczyć 52 konsole dyspozytorskie dla użytkowników, jedną konsolę dyspozytorską dla administratorów IT oraz 320 zestawów bezprzewodowych słuchawki-mikrofon wraz z ładowarkami.

Umowa z wykonawcą będzie obowiązywać przez 44 miesiące. Termin składania ofert wyznaczono na 16 października br. (godzina 10). Cena nie jest jedynym kryterium udzielenia zamówienia. Wykonawca obowiązany jest do wniesienia wadium w kwocie 150 000 PLN. 

 

Źródło: PKP Intercity Foto: FB/InterCity