Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

SM Warszawa sprzedaje swoje stare radiotelefony

 

Straż Miejska m. st. Warszawy ogłosiła przetarg nieograniczony na sprzedaż wycofanych z eksploatacji radiotelefonów służbowych Motorola GM360, GP360 i CM360MB. Wspomniane radiotelefony wchodzą w skład majątku ruchomego SM.

www_strazmiejska_waw_pl

Przedmiotem sprzedaży jest aż 576 radiotelefonów firmy Motorola – w tym 195 przewoźnych i 381 noszonych (GP360). Urządzenia przewoźne to w większości modele GM360, a tylko 6 z nich to CM360MB. Cały, będący przedmiotem przetargu, sprzęt łączności przeznaczony jest do pracy w paśmie VHF.

 

Zamawiający przy poszczególnych urządzeniach określił cenę wywoławczą, a na zakup każdego z radiotelefonów należy złożyć oddzielną ofertę - co wydaje się być dość dziwnym rozwiązaniem. W przypadku ofert o jednakowej wartości cenowej zostanie przeprowadzona ustna licytacja.

 

Radiotelefony można oglądać w dniach roboczych od 2 do 18 sierpnia br. w siedzibie SM. Ponad 80% sprzedawanych urządzeń jest sprawna Są tutaj jednak również egzemplarze uszkodzone i zdekompletowane. Z krótkim opisem stanu technicznego można się zapoznać na stronie internetowej SM.

 

Warto wspomnieć, iż jest to już drugie podejście warszawskiej SM, a w pierwszym przetargu ceny były o około 100% wyższe. Oferty można składać do 21 sierpnia br. do godziny 13, a ich otwarcie nastąpi 10 minut później.

 

Źródło: strazmiejska.waw.pl ; Fot.: strazmiejska.waw.pl