Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Kujawsko-pomorska policja zamawia podzespoły łączności radiowej

 

 

24 sierpnia Komenda Wojewódzka Policji w Bydgoszczy ogłosiła wielozadaniowy przetarg na dostawę sprzętu teleinformatycznego. Pośród  11 zadań dotyczących zakupu m.in. laptopów, drukarek i oprogramowania specjalistycznego znalazły się dwa związane bezpośrednio z urządzeniami łączności radiowej.

 

Policjanci mają zamiar doposażyć się w łącznie przeszło 200 akumulatorów do radiotelefonów Motorola MT2100, GP360/380, DP3601 (MotoTRBO) oraz HYT TC446. Ponadto przedmiotem zamówienia są klipsy (zaczepy) do pasa, zestawy słuchawkowe z fonowodem i odbiorniki do pętli indukcyjnych Centronics i Sonic. W tym samym zadaniu wyłoniona w przetargu firma ma dostarczyć anteny samochodowe Unicom AKS ¼ i Sirtel SMA-4, w łącznej ilości 35 sztuk oraz zasilacze stabilizowane do ładowarek. Zamawiający wymaga 24 miesięcy gwarancji na akumulatory i podzespoły potrzebujące zasilania oraz 12 miesięcy na elementy pasywne- np. anteny.

 

Komenda-wojewodzka-policji-bydgoszcz-logo.jpg 

 

Ostatnie z 11 zadań dotyczy dostawy 3 modułów alarmowych pracujących poprzez sieć GSM i umożliwiających w razie wykrycia stanu alarmowego połączenie z przynajmniej 4 numerami telefonicznymi.

 

Dopuszczalne jest składanie ofert częściowych, jak również powierzenie części zamówienia podwykonawcom. Oferty należy przesyłać na adres Sekcji Zamówień Publicznych i Funduszy Pomocowych Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy. Termin składania ofert upływa 04.09.2012, o godzinie 13. Otwarcie ofert nastąpi tego samego dnia.  Zwycięskie firmy będą miały 21 dni od daty podpisania umowy na realizację przedmiotu zamówienia.

 

Źródło: http://www.kujawsko-pomorska.policja.gov.pl