Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Wielkopolski Urząd Wojewódzki rozbudowuje swoją sieć radiową o nowe przemienniki

 

Wielkopolski Urząd Wojewódzki w Poznaniu ogłosił przetarg dotyczący dostawy oraz montażu przemienników radiowych wraz z osprzętem na potrzeby Sieci Łączności Radiowej Systemu Zarządzania i Kierowania Wojewody.

Przemiennik Motorola SLR

Przedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa oraz instalacja urządzeń radiowej sieci przemiennikowej. Chodzi o 7 zestawów retransmisyjnych z osprzętem oraz ich pełną integracje z istniejącym wojewódzkim systemem łączności cyfrowej niezbędnej dla sprawnego funkcjonowania Sieci Łączności Radiowej Zarządzania i Kierowania Wojewody na terenie województwa Wielkopolskiego. Sieć oparta jest na przemiennikach MOTOTRBO DR3000 i SLR5500 oraz aplikacji dyspozytorskiej ConSEL wraz systemem Linked Capacity Plus.

 

Zestaw retransmisyjny z osprzętem zawierać ma następujące elementy:

- przemiennik - w pełni kompatybilny z przemiennikami Motorola DR3000 i SLR5500 funkcjonującymi w ramach systemu łączności DMR na potrzeby zarządzania kryzysowego na terenie województwa, współpracujących z systemem Linked Capacity Plus;

- filtr dupleksowy;

- sektorowa antena kierunkowa trójelementowa wraz z przewodem antenowym (¼ cala);

- wtyki N oraz wtyk BNC;

- 1-fazowy licznik prądu elektrycznego, akumulatory litowe, zabezpieczenie przepięciowe sieci LAN, odpowiednia listwa oraz minikomputer.

 

Postawiono również liczne wymagania wobec związanego ze sprzętem oprogramowania (do monitorowania urządzeń zainstalowanych w szafie stacji retransmisyjnej oraz oprogramowania przemienników współpracującego z aplikacją dyspozytorską). Wymaga się również przeszkolenie 2 pracowników zamawiającego.

 

Dopuszcza się składanie ofert równoważnych pod warunkiem, że wykonawca zapewni bez dodatkowych kosztów pełną kompatybilność dostarczonego sprzętu z posiadanym sprzętem i oprogramowaniem. Wymagana gwarancja wraz z serwisem gwarancyjnym na elementy, urządzenia, materiały i prace ma wynosić minimum 36 miesięcy.

 

Zamawiający wymaga wpłacenia 4 tys. zł wadium, a inne warunki udziału w postępowaniu to m.in. wykazanie wykonania co najmniej:

- 2 dostaw i wdrożeń systemu opartego na standardzie DMR firmy Motorola (minimum 10 stacji retransmisyjnych DR3000 lub SRL5500 funkcjonujących w jednej sieci) lub integracji systemu opartego na innym standardzie DMR niż Motorola na minimum 10 stacjach retransmisyjnych integrowanych z istniejącym systemem działającym w standardzie DMR firmy Motorola (opartego na stacjach retransmisyjnych DR3000 lub SRL5500 funkcjonujących w jednej sieci);

- 1 dostawy wraz z wdrożeniem i obsługą oprogramowania dyspozytorskiego ConSEL lub innego oprogramowania zapewniającego zarządzanie siecią radiową działającego na standardzie DMR firmy Motorola (opartego na minimum 10 stacjach retransmisyjnych DR3000 lub SRL5500 funkcjonujących w jednej sieci).

Wykonawca ma również posiadać osoby z odpowiednimi szkoleniami i uprawnieniami.

 

Oferty można składać do 17 lipca br. do godziny 10, a ich otwarcie nastąpi pół godziny później. Kryterium oceny ofert to w 60% cena, w 20% termin wykonania oraz w 20% okres gwarancji i serwisu gwarancyjnego. Realizacja zamówienia ma nastąpić do 15 listopada.

 

Źródło: poznan.uw.gov.pl ; Fot.: motorolasolutions.com