Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Policja zamawia ekspertyzę dotyczącą masztów antenowych

 

Komenda Stołeczna Policji ogłosiła przetarg dotyczący przeglądu i ekspertyzy masztów antenowych.

Anteny na maszcie z iglicą odgromową

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie przeglądów masztów antenowych, systemów antenowych wraz z kablami przesyłowymi, wysięgnikami antenowymi, odciągami, złączami oraz

instalacjami odgromowymi i uziomowymi. Wspomniane elementy to część systemów łączności radiokomunikacyjnej Policji i znajdują się na terenie Warszawy oraz powiatów należących do garnizonu stołecznego (powiat nowodworski, legionowski, wołomiński, miński, otwocki, piaseczyński, pruszkowski, grodziski, zachodni). Wymagane jest wykonanie oceny stanu technicznego masztów oraz sporządzenie ekspertyzy dla każdego masztu w formie protokołu stanu technicznego.

 

Wykonanie wymaganej przez Prawo Budowlane ekspertyzy pięcioletniej masztu- polega na dokładnych oględzinach całości konstrukcji i ma na celu lokalizację uszkodzeń i usterek oraz określenie środków i przedsięwzięć niezbędnych do ich usunięcia. Przegląd obejmuje również m.in. sprawdzenie konstrukcji nośnych, izolatorów, powłok ochronnych, antykorozyjnych oraz oznakowania przeszkodowego dziennego i nocnego wraz z instalacją zasilającą (jeżeli takowe jest zainstalowane).

 

Przetarg dotyczy w sumie aż ponad 130 masztów (na 115 obiektach) – stalowych, aluminiowych oraz z tworzywa - o wysokości od 1 mb do 32 mb. Wśród nich są różne typy masztów – takie jak wieża rurowa, kratowy, mocowanie czy wolnostojący. Policja stawia liczne wymagania dotyczące m.in. posiadania przez wykonawcę osób zdolnych do wykonania zamówienia (z odpowiednimi uprawnieniami i świadectwami).

 

Oferty można składać do 10 lipca br. do godziny 11:30. Otwarcie ofert nastąpi pół godziny później. Kryterium oceny ofert to w 60% cena, a w 40% termin wykonania usługi. Termin wykonania usługi to maksymalnie 90 dni od dnia zawarcia umowy.

 

Źródło: przetargi.policja.waw.pl Fot.: Radkom Sp.z o.o.