Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Wielkopolski Urząd Wojewódzki rozbudowuje system łączności

 

Wielkopolski Urząd Wojewódzki konsekwentnie realizuje zapoczątkowaną kilka lat temu politykę rozbudowy systemu łączności cyfrowej. 22 sierpnia ogłoszono przetarg na dostawę piętnastu stacji retransmisyjnych (wraz z ukompletowaniem), działających w technologii MotoTRBO oraz pięciu serwerów z oprogramowaniem mających za zadanie sterować siecią radiową i systemem alarmowania województwa wielkopolskiego. Zamówione urządzenia zostaną zintegrowane przez wykonawcę z obecnie eksploatowanym cyfrowym systemem łączności opartym na przemiennikach Motorola DR3000 i systemem alarmowania ludności digitexCZK/IP firmy Platan .

 

 

W skład każdej z piętnastu zamówionych stacji retransmisyjnych wejdzie:

 

-przemiennik analogowo-cyfrowy (kompatybilny z obecnie używanymi przemiennikami standardu MotoTRBO),

-duplekser,

-sumator/kombajner,

-przewód antenowy,

-konektory N i BNC,

-akumulator 12V/120Ah,

-listwa elektryczna w wersji do montażu w „racku” 19”,

-przetwornica z układem ładowania,

-zdalny wyłącznik obsługiwany za pomocą sieci LAN.

 

Przemienniki wraz systemem alarmowania będą sterowane przez pięć serwerów (jeden obsługuje trzy stacje) o wysokości 1U, przystosowanych do montażu w szafie rackowej 19”.

 

W przetargu mogą wziąć udział wyłącznie certyfikowani przedstawiciele handlowi firmy Motorola Solutions, którzy dokonali przynajmniej jednego wdrożenia systemu łączności opartego na minimum piętnastu stacjach retransmisyjnych działających w standardzie DMR oraz uruchomili co najmniej jedną usługę działającą na platformach ConSEL i DigitexCZK. Jak widać wymagania zamawiającego odnośnie kompetencji wykonawcy są rygorystyczne, co mając na uwadze wieloletnie doświadczenie Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego we wdrażaniu systemu łączności cyfrowej nie powinno dziwić. To po prostu świadomy technicznie i wymagający klient.

 

Termin składania ofert upływa 30 sierpnia 2012r, a jednym z kryteriów wyboru jest najniższa cena. Wyłoniona firma zostanie zobligowana do przeprowadzenia prezentacji oferowanego sprzętu oraz oprogramowania i dowiedzenia jego kompatybilności z używanymi przez Urząd Wojewódzki systemami. Wykonawca będzie miał czas na dostawę, montaż, integrację i testy do dnia 20 listopada 2012.

 

Źródło: http://www.poznan.uw.gov.pl