Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Zielonogórski oddział PGNIG kupuje radiotelefony

 

Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo SA ogłosiło przetarg dotyczący dostawy radiotelefonów firmy Motorola. Grupa PGNiG jest liderem na rynku gazu ziemnego w Polsce. Podstawowy obszar działalności Grupy to wydobycie i sprzedaż gazu ziemnego oraz ropy naftowej.

www_pgnig_pl Segment Obrót i Magazynowanie

Przedmiotem zamówienia jest 25 kompletów radiotelefonów Motorola DP4401 Ex, przeznaczonych do pracy w strefie zagrożenia wybuchem, a także 10 ładowarek jednostanowiskowych WPLN4255 oraz 2 ładowarki wielostanowiskowe WPLN4213B. Sprzęt łączności kupowany jest na potrzeby oddziału spółki w Zielonej Górze i ma pracować w paśmie UHF (448,xxxx MHz). Zamawiający wymaga dostarczenia akumulatora Li-Ion o wysokiej pojemności w wykonaniu Ex, który zapewni średni czas pracy wynoszący 11 h (w cyklu 5:5:90).

 

O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wykonawcy, którzy wykonali w okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert co najmniej jedną dostawę odpowiadającą swoim rodzajem dostawie stanowiącej przedmiot zamówienia. Kryterium oceny ofert stanowi cena, a wymagana gwarancja to 24 miesiące.

 

Oferty można składać do 19 kwietnia br., do godziny 10. Pół godziny później odbędzie się niejawne otwarcie ofert. Zamawiający zastrzega sobie prawo do przeprowadzenia telefonicznych lub emailowych negocjacji cenowych, a także unieważnienia postępowania bez podania przyczyny. Wymagany termin realizacji przedmiotu zamówienia wynosi 4 tygodnie od daty zawarcia umowy.

 

 

Źródło: przetargi.pgnig.pl & pgnig.pl ; Fot.: pgnig.pl