Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Wodociągi z Ostrowca Świętokrzyskiego kupują nakładki radiowe do odczytu wodomierzy

 

Ostrowiecka spółka Miejskie Wodociągi i Kanalizacja ogłosiła przetarg na dostawę komunikacyjnych nakładek radiowych do zdalnego odczytu wodomierzy do wody pitnej (zimnej). Firma eksploatuje ujęcie wody z jedenastu studni głębinowych, które zabezpieczają potrzeby zaopatrzenia w wodę dla mieszkańców Ostrowca Świętokrzyskiego. Zbiornik wód podziemnych jest położony na północno - wschodniej krawędzi Gór Świętokrzyskich w pobliżu Rezerwatu Archeologiczno – Przyrodniczego.

 

www_wodociagi_ostrowiec_net_pl

Dostawa nakładek jest zamówieniem sektorowym o wartości poniżej 418 000 EUR. Przedmiotem zamówienia jest dostawa co najmniej 1500, a maksymalnie 1 700 sztuk komunikacyjnych nakładek radiowych umożliwiających zdalny, wiarygodny i dokładny odczyt wskazań - przystosowanych do zdalnego odczytu - wodomierzy ITRON, w zakresie średnic DN 15 – DN 150 (typy: Unimag Cyble, Aquadis+, Flodis, Flostar M, Woltex), będących w posiadaniu Zamawiającego. Oferowane nakładki muszą zapewniać współpracę z posiadanym inkasenckim systemem odczytowo - bilingowym (zbieranie odczytów, fakturowanie na trasie odczytowej, wgląd w rozrachunki odbiorcy) za pomocą terminali PSION oraz dedykowanej do tego aplikacji Inkasent, będącej integralną częścią oprogramowania TPMedia firmy LOGICSynergy Kraków. Wczytywanie tras oraz obróbka danych zebranych podczas odczytów z nakładek winna odbywać się na lokalnych serwerach MWiKu z wykorzystaniem programu TPMedia.

 

Liczba faktycznie dostarczonych nakładek zależeć będzie od potrzeb wyrażonych w zamówieniach cząstkowych, a Dostawcy będzie przysługiwało wynagrodzenie jedynie za zrealizowane dostawy. Okres gwarancji oraz rękojmi ma wynosić 36 miesięcy. Nakładki mają być dostarczone w terminie do 180 dni od dnia zawarcia umowy, z tym, że pierwsza dostawa (co najmniej 500 szt.) ma nastąpić nie później niż 14 dni od daty zawarcia umowy. Kolejne dostawy mają być realizowane w ciągu 14 dni od daty złożenia zamówienia cząstkowego.

 

Firma składająca ofertę musi wykazać odpowiednią ilość dostaw wykonanych w przeszłości. Oferty można składać do 20 marca br., do godziny 11, a ich otwarcie nastąpi 15 minut później. Kryterium oceny ofert to w 100% cena.

 

W ostatnim czasie daje się zauważyć duże zapotrzebowanie na radiowe przekazywanie danych dotyczących odczytów liczników (zużycia wody, energii elektrycznej czy gazu). Co więcej, naszym zdaniem, rynek w tym zakresie jest bardzo perspektywiczny i może się nadal poszerzać.

 

Źródło: wodociagi.ostrowiec.net.pl & własne ; Fot.: wodociagi.ostrowiec.net.pl