Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Analogowo-cyfrowy system łączności dyspozytorskiej dla Politechniki Gdańskiej

 

Politechnika Gdańska zdecydowała się na modernizację systemu łączności radiowej . Ogłosiła zamówienie dotyczące dostawy sprzętu łączności DMR oraz jego instalacji i uruchomienia.

 

pg hytera

 

Przedmiotem zamówienia jest dostawa m.in.:

- 12 radiotelefonów noszonych wraz z pokrowcami, mikrofonogłośnikami i zapasowymi akumulatorami oraz 2 ładowarki do akumulatorów z wyświetlaczem;

- radiotelefonu bazowego wraz z (zapewniającym podtrzymanie w razie awarii sieci elektrycznej) zasilaczem buforowym oraz anteną 1/2λ i iskiernikiem;

- radiotelefonu przewoźnego wraz z anteną przewoźną 1/4λ.

 

Wszystkie radiotelefony muszą umożliwiać pracę w systemie analogowym i cyfrowym DMR (pseudo trunk z automatycznym wyborem szczeliny) oraz posiadać szyfrowanie, a także minimum 3 programowalne przyciski i wyświetlacz alfanumeryczny. Powinny również umożliwiać nawiązanie połączeń indywidualnych, grupowych i do wszystkich.

Radiotelefony noszone mają byś wyposażone w akumulator o pojemności minimum 1500 mAh, a czas pracy ma wynosić 15 godzin w trybie 10-10-80.

 

W ramach dostawy należy zainstalować stację bazową wraz z anteną, iskiernikiem i zasilaczem w/na budynku Portierni. Antena ma być zawieszona na istniejącym maszcie antenowym w odległości minimum 60 cm od masztu. Należy również dokonać instalacji radiotelefonu przewoźnego we wskazanym pojeździe (Fiat Doblo). System łączności ma zostać również przez Wykonawcę uruchomiony.

 

Zamawiający wymaga również przygotowania dokumentacji do zmiany pozwolenia radiowego na

pasmo 400MHz, oraz pracę cyfrową DMR. Po dokonaniu zmiany nastąpi realizacja sprzedaży. Wymagana jest 24 miesięczna gwarancja na dostarczony sprzęt.

 

Oferty można było składać do dzisiaj, do godziny 10. Zamówienie ma być wykonane do 15 lutego.

 

Źródło: dzp.pg.gda.pl ; Fot: Radkom Sp. z o.o.