Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

ENEA Operator chce rozbudować swój system trankingowy Digicom 7

 

Spółka ENEA Operator ogłosiła zamówienie dotyczące rozbudowy urządzeń systemu trankingowego Digicom 7 w lokalizacji w Poznaniu. Warto przypomnieć, iż Digicom 7 to już dość wysłużony system, który został pozbawiony wsparcia ze strony jego producenta - firmy Alcatel (faktycznym twórcą systemu Digicom 7 jest firma Thales). ENEA musiała z przyczyn politycznych zamrozić swój projekt systemu TETRA, który miał zastąpić Digicom.

 

enea_instalacja_kozienice

 

Przedmiotem zamówienia jest realizacja prac związanych z dostawą, montażem i uruchomieniem anten na nowej części budynku, a także uruchomienie terminali dyspozytorskich i terminali rezerwowych do transmisji danych w pomieszczeniach dyspozytorskich oraz rekonfiguracja systemu trankingowego. W ramach dostawy inwestorskiej dostarczone zostaną terminale radiowe oraz rozbudowana zostanie stacja radiowa RBS Orła Białego o dodatkowy blok kanałowy. Szczegółowy zakres zadania jest określony w projekcie technicznym, który zostanie udostępniony wykonawcy po dostarczeniu podpisanych oświadczeń dotyczących poufności i późniejszego usunięcia projektu.

 

Zamawiający wymaga wpłacenia wadium w wysokości 1300 zł. Wśród pozostałych licznych wymagań należy m.in. wykazać wykonanie w ciągu ostatnich trzech lat minimum 2 dostaw/usług (rozbudowy urządzeń systemów trankingowych Digicom 7) o wartości większej niż 50 tys. zł brutto każda. Należy udokumentować również zdolność finansową poprzez przedstawienie informacji banku o ilości posiadanych środków lub zdolności kredytowej Wykonawcy na kwotę co najmniej 80 tys. zł. Wymagane jest również ubezpieczenie od OC w zakresie prowadzonej działalności związanej z przedmiotem zamówienia na przynajmniej 80 tys. zł.

Firma – której oferta zostanie wybrana – będzie musiała wpłacić 10% ceny ofertowej (brutto) jako zabezpieczenie należytego wykonania umowy.

 

Kryteria oceny ofert to w 75% cena, w 10% termin realizacji oraz w 15% okres gwarancji. Minimalny okres gwarancji to 36 miesięcy (a maksymalny 60 miesięcy). Dostępność do części zamiennych nie może być krótsza niż 5 lat.

 

Oferty można składać do 13 stycznia br., do godziny 9:30. Zamówienie należy zrealizować w ciągu 8 tygodni od dnia podpisania umowy.

 

Źródło: zamowienia.enea.pl ; radiotech.pl ; Fot.: media.enea.pl