Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Radiotelefony dla szpitali szczecińskiej Grupy Nowy Szpital Holding S.A.

 

Grupa Nowy Szpital jest spółką akcyjną posiadającą (największą w Polsce) sieć 12 szpitali. Grupa świadczy usługi w ramach powszechnego ubezpieczenia zdrowotnego - 90 proc. przychodów szpitali pochodzi ze środków publicznych. W ostatnim czasie ogłoszony został przetarg na sprzedaż wraz z dostawą i usługą montażu radiotelefonów VHF wraz z wyposażeniem dodatkowym dla Jednostek należących do Grupy.

 

www_nowyszpital_pl

 

Przedmiot zamówienia podzielono na zadania wykonywane w różnych lokalizacjach (w karetkach oraz lokalizacjach stacjonarnych) i dla różnych podmiotów. Zarówno radiotelefony bazowe, jak i radiotelefony w karetkach, mają być podłączone do istniejącej instalacji antenowej. „Bazówki” mają być instalowane na biurku. W większości samochodów wykonane są już instalacje zasilające (wymiana starych analogowych radiotelefonów na nowe cyfrowe). Wykonawca nie ma podłączać anten GPS do radiotelefonów.

 

Zadanie 1: Nowy Szpital we Wschowie Sp. z o.o.

- radiotelefon Motorola DM4600 + zasilacz 12V stabilizowany buforowy + akumulator żelowy 12V 40Ah – 4 komplety ( w tym 2 radiotelefony przenoszone z karetki);

- radiotelefon Motorola DM4601 – 4 szt.;

- radiotelefon Motorola DP4600 – 4 szt.

 

Zadanie 2: Nowy Szpital w Świebodzinie Sp. z o.o.

- radiotelefon Motorola DM4600 + zasilacz 12V stabilizowany buforowy + akumulator żelowy 12V 40Ah – 3 komplety ( w tym 1 radiotelefon przenoszony z karetki);

- radiotelefon Motorola DM4601 – 5 szt.;

- radiotelefon Motorola DP4600 – 3 szt.

 

Zadanie 3: Nowy Szpital w Nakle i Szubinie Sp. z o.o.

- radiotelefon Motorola DM4601 – 1 szt.

 

Zadanie 4: Lokalizacja do ustalenia (prawdopodobnie Nowy Szpital Sp. z o.o z siedzibą w Świeciu).

- radiotelefon Motorola DM4600 – 3 szt.

 

Minimalny wymagany przez Zamawiającego okres gwarancji wynosi 12 miesiące. Termin wykonania zamówienia to 28 luty (zad. 1), 31 styczeń (zad. 2 i 3). W przypadku zadania 4 termin ten zostanie dopiero ustalony (będzie to prawdopodobnie 1 połowa 2017 roku).

 

Ofertę można składać do 4 stycznia br., do godz. 12. Otwarcie ofert odbędzie się pół godziny później. Kryteria oceny ofert to w 70% cena i w 30% okres gwarancji. Organizator przetargu zastrzega sobie prawo zmiany warunków przetargu w jego trakcie lub jego unieważnienia czy zamknięcia bez podawania powodu.

 

Źródło: nowyszpital.pl ; Fot.: nowyszpital.pl