Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

(AKTUALIZACJA) Pomorski Urząd Wojewódzki zainteresowany trankingiem CDMA

 

Pomorski Urząd Wojewódzki w Gdańsku zwrócił się z prośbą o przedstawienie oferty cenowej (badanie rynku) na świadczenie usług łączności dyspozytorskiej w technologii CDMA na potrzeby Centrum Powiadamiania Ratunkowego. Opis przedmiotu zamówienia obejmuje dostawę 62 radiotelefonów dyspozytorskich, 7 niezależnych konsol oraz niezbędnych łączy w dwóch lokalizacjach zamawiającego tj.: Gdańsku i Słupsku.

 

system-cyfrowej-lacznosci-dyspozytorskiej-polkomtel

 

Wykonawca wypożyczy, na okres świadczenia usługi, 62 radiotelefony działające w sieci typu dyspozytorskiego. Wśród parametrów radiotelefonu jest waga poniżej 250 g, klasa ochrony IP54, wyświetlacz LCD, zestaw słuchawkowy w zestawie oraz dodatkowa bateria.  Sieć łączności dyspozytorskiej powinna pracować w technologii CDMA i obejmować swoim zasięgiem obszary objęte zabezpieczeniem medycznym skoncentrowanych dyspozytorni medycznych w Gdańsku i Słupsku - tj. obszar województwa pomorskiego.

 

System powinien zapewniać połączenia grupowe, prywatne, dołączenie do rozmowy, kolejkowanie rozmów, priorytety połączeń grupowych i prywatnych, połączenia wywłaszczające i alarmowe oraz prezentacja nazwy grupy.  

 

Do organizacji i zarządzania łącznością przez dyspozytorów - Wykonawca dostarczy konsole dyspozytorskie w ilości 7 sztuk (rozmieszczone w 2 lokalizacjach). Wymagane parametry konsoli obejmują możliwość prowadzenie rozmów we wszystkich grupach, podsłuch i nagrywanie wszystkich rozmów, widok historii poleczeń, zdalne blokowanie i odblokowanie użytkownika. 

 

Swoje propozycje należało składać do 5 grudnia ubiegłego roku. Usługa będzie świadczona przez 7 miesięcy od dnia podpisania umowy. Po zakończeniu okresu świadczenia usługi konsole dyspozytorskie (urządzenia) pozostają własnością Zamawiającego.

 

AKTUALIZACJA (03.01.2017) - Firma Nordisk Polska (należąca do Polkomtela) złożyła jedyną ofertę na kwotę brutto 114 616,32 zł. Treść oferty spełnia wymagania zamawiającego. 

 

Źródło: gdansk.uw.gov.pl