Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Usługi wsparcia w zakresie łączności i powiadamiania dla olsztyńskiego pogotowia

 

 

Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego z Olsztyna pod koniec listopada br. ogłosiła przetarg na świadczenie usług doradczych, wsparcia technicznego i merytorycznego w zakresie systemów łączności i systemów powiadamiania zespołów wyjazdowych stacjonujących na terenie województwa Warmińsko-Mazurskiego, Dyspozytorni medycznej, Dyspozytorni transportowej oraz ich rozwoju.

 

pogotowie_olsztyn_sisco_info

 

W skład zamówienia wchodzi również m.in. wsparcie przy usuwaniu awarii systemów lub urządzeń, usuwanie lub dodawanie kolejnych elementów, konfiguracja, rekonfiguracja, przenoszenie, przeinstalowywanie urządzeń (dotyczących łączności, systemów powiadamiania, rejestratorów rozmów, centrali i urządzeń telefonicznych), usługa serwisu pogwarancyjnego oraz przeglądów okresowych urządzeń, udział w czynnościach związanych z przygotowaniem i przeprowadzaniem postępowań o udzielenie zamówień publicznych oraz w czynnościach związanych z przygotowaniem i przeprowadzaniem inwentaryzacji urządzeń, a także wydanie opinii na temat wyeksploatowanego sprzętu łączności.

 

Wsparcie przy usuwaniu awarii systemów lub urządzeń (w tym usuwanie, dodawanie kolejnych elementów, konfiguracja, rekonfiguracja,...) ma być świadczone przez 7 dni w tygodniu.

 

Składając ofertę należało wykazać wykonanie w okresie ostatnich 3 latach minimum jednej:

- usługi doradztwa w zakresie rozwoju systemów łączności lub usługi polegającej na opracowaniu opisu przedmiotu zamówienia publicznego z zakresu systemów łączności radiowej;

- usługi instalacji i konfiguracji centrali telefonicznej firmy Platan lub dostawy wraz z instalacją i konfiguracją centrali telefonicznej tejże firmy;

- usługi serwisowania jednego rejestratora rozmów firmy TRX;

- usługi instalacji i konfiguracji minimum 5 terminali statusów lub co najmniej jednej dostawy minimum 5 terminali statusów wraz z ich instalacją i konfiguracją;

- usługi serwisowania systemu powiadamiania pagerowego składającego się z minimum 3 stacji retransmisyjnych obsługujących minimum 10 urządzeń pagerowych lub co najmniej jedną dostawę wraz z instalacją i konfiguracją systemu powiadamiania pagerowego składającego się z minimum 3 stacji retransmisyjnych obsługujących minimum 10 urządzeń pagerowych.

 

Przystępujący do przetargu miał udokumentować również, iż będzie dysponował osobami zdolnymi do wykonania zamówienia. Wymagane było również wniesienie wadium w wysokości 4 tys. zł. Kryteria oceny ofert to w 60% cena, w 20% czas potrzebny do usunięcia awarii krytycznej lub podjęcia czynności serwisowych (20 pkt – do 1,5 h; 10 pkt – do 2h; 0 pkt – do 2,5 h) oraz w 20% termin płatności (20 pkt – 30 dni; 0 pkt – 14 dni).

 

Zamawiający na sfinansowanie zamówienia zamierzał przeznaczyć 180 tys zł brutto. Jedyną ofertę, a więc i uznaną za najkorzystniejszą, złożyła olsztyńska firma Profesjonalna Aparatura Radiokomunikacyjna „Profkom” Truszkowski Krzysztof (177 120 zł brutto; czas potrzebny do usunięcia awarii krytycznej lub podjęcia czynności serwisowych: do 1,5 h; termin płatności: 14 dni). Świadczenie usług wsparcia ma trwać przez okres 12 miesięcy - od 18 grudnia br. do 17 grudnia 2017 r.

 

Źródło: pogotowie.olsztyn.sisco.info ; Fot.: pogotowie.olsztyn.sisco.info