Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Centralna Szkoła PSP doposaża się w radiotelefony DMR i inny sprzęt łączności

 

 

Centralna Szkoła Państwowej Straży Pożarnej w Częstochowie zamawia sprzęt łączności radiowej oraz oprogramowanie firmy Motorola, a także usługę serwisową.

 

www_cspsp_pl

 

Przedmiotem zamówienia jest dostawa:

1) Radiotelefon Motorola DP4601E na pasmo VHF z akumulatorem i anteną na pasmo 149 MHz – 20 szt.

2) Ładowarka 1-pozycyjna do radiotelefonu Motorola NNTN8273 – 4 szt.

3) Ładowarka 6-pozycyjna Motorola WPLN4220 IMPRES z wyświetlaczem – 2 szt.

4) Oprogramowanie do radiotelefonów Motorola CPS/Tuner/AIR TRACER GMVN5141, wraz z kompletem akcesoriów (tj. przewód do programowania i serwisu DP4600 PMKN4013, przewód do programowania i serwisu przez złącze akcesoriów DM4600 PMKN4016, przewód do programowania przez złącze mikrofonowe DM4600 HKN6148) – 1 kpl.

 

Dostarczone radiotelefony powinny być zaprogramowane zgodnie z wykazem częstotliwości. Należy również przeszkolić użytkowników w obsłudze dostarczonego sprzętu.

 

Wykonawca ma również zapewnić 24-miesięczną gwarancję (dostępność na czas gwarancji urządzeń, do 24 godzin po zgłoszeniu awarii) oraz serwis gwarancyjny. Czas reakcji serwisu nastąpi nie później niż do godziny 15:00 następnego dnia roboczego od zgłoszenia. Czas naprawy nie przekroczy maksymalnie 10 dni roboczych. W przypadku ujawnienia się kolejnej wady w naprawianym wcześniej dwukrotnie sprzęcie – należy dostarczyć nowy, o tych samych parametrach, w terminie 7 dni od dnia zgłoszenia takiego żądania. W okresie gwarancji sprzedawca zobowiązuje się do nieodpłatnego udzielenia konsultacji i pomocy technicznej w zakresie działania sprzętu. Świadczony ma być również serwis pogwarancyjny.

 

Zamawiający wymaga jednorazowego odbioru zużytego sprzętu łączności radiowej (w ilości nie większej niż jest przedmiotem tego zamówienia) - w okresie 1 roku od zrealizowania bieżącej dostawy.

 

Kryterium wyboru oferty jest najkorzystniejsza cena brutto. Oferty można składać do 5 grudnia br., do godziny 10. Czas na realizację to 21 dni od dnia podpisania umowy.

 

Źródło: www.cspsp.pl ; Fot.: www.cspsp.pl