Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Zestawienie ofert w przetargu na sprzęt radiokomunikacyjny dla CBŚP

 

Niedawno opisywaliśmy - ogłoszony przez Komendę Główną Policji - przetarg na dostawę sprzętu radiokomunikacyjnego dla Centralnego Biura Śledczego Policji. Dotarliśmy do zestawienia złożonych ofert.

 

HYTERA kamuflaż

 

Przypomnijmy iż CBŚP zajmuje się walką z przestępczością zorganizowaną, a zamówienie na sprzęt, który ma trafić do wspomnianej jednostki zostało podzielone na dwie części:

Zadanie 1: Dostawa i instalacja 2 zestawów radiokomunikacyjnych DMR sterowanych przez sieć TCP/IP (m.in. radiotelefon VHF z możliwością szyfrowania algorytmem ARC4 o długości klucza 40 bitów, zasilacz buforowy, konsola IP z głośnikiem do nasłuchu);

Zadanie 2: Dostawa 16 radiotelefonów kamuflowanych DMR (m.in.: radiotelefon VHF z możliwością szyfrowania algorytmem ARC4 o długości klucza 40 bitów, akumulatory, ładowarka oraz zestaw audio i inne akcesoria umożliwiające pracę w kamuflażu, w tym induktor, pętla indukcyjna, odbiornik indukcyjny douszny, PTT bezprzewodowy, nasobny zestaw bluetooth, zestaw przewodowy z PTT typu Torpedo, słuchawki przewodowe douszne, pas elastyczny na rzep do mocowania radiotelefonu i akcesoriów oraz antena VHF do zastosowań kamuflowanych „sznurkowa” do ułożenia na ciele użytkownika ).

 

Zamówienie ma być zrealizowane do 22 grudnia br. W postępowaniu wzięły udział trzy firmy.

Zadanie 1: TRX s.c. z Białegostoku; cena brutto: 36 300,00 zł; 37 miesięcy gwarancji;

Zadanie 1: RADMOR S.A. z Gdyni; cena brutto: 43 480,50 zł; 24 miesiące gwarancji;

Zadanie 2: Perfect s.c. z Warszawy; cena brutto: 136 896,54 zł; 36 miesięcy gwarancji;

Wszystkie firmy zaoferowały termin wykonania i warunki płatności zgodne z SIWZ. Oferty z zadania 1 mieszczą się w kwocie, którą Policja zamierza przeznaczyć na realizację zamówienia (49 421,60 zł brutto), natomiast oferta firmy Perfect s.c. na realizację zadania 2 przekracza założoną kwotę o dokładnie 20 143 zł brutto.

 

Źródło: przetargi.policja.pl & cbsp.policja.pl; Fot.: Radkom Sp. z o.o.