Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Lotnicze Pogotowie Ratunkowe kupuje radiotelefony noszone i akcesoria

 

SP ZOZ Lotnicze Pogotowie Ratunkowe ogłosił zamówienie na dostawę radiotelefonów noszonych Motorola oraz specjalnych zestawów firmy Ceotronic umożliwiających połączenie radiotelefonów z kaskami, w których są zainstalowane słuchawki.

 

Sokolow Podlaski baza HEMS LPR

 

Przedmiotem zamówienia jest dostawa 39 kompletów radiotelefonów nasobnych Motorola DP4600 na pasmo VHF oraz 52 zestawy Ceotronic CT-MultiCom, umożliwiające połączenie z kaskami będącymi na wyposażeniu HEMS radiotelefonu:

- Motorola DP4600 – 42 sztuki;

- Motorola GP360 – 10 sztuk.

W kaskach są zainstalowane słuchawki H10-76 firmy David Clark.

 

Wykonawca ma udzielić 24 miesiące gwarancji na radiotelefony , a na akumulatory i akcesoria 12 miesięcy. W okresie gwarancyjnym usunięcie wady ma nastąpić w ciągu 24 godzin od chwili zgłoszenia usterki. Jeżeli czas naprawy jest dłuższy to należy zapewnić urządzenie zastępcze.

 

Oferty można składać do 30 listopada br. Kryterium oceny ofert to w 100% cena. Nieprzekraczalny termin dostawy to 20 grudzień br. W uzasadnionych przypadkach, gdy cena najkorzystniejszej oferty przekracza środki finansowe zaplanowane na realizację zamówienia – Lotnicze Pogotowie Ratownicze zastrzega sobie możliwość skierowania ponownego zapytania ofertowego lub zaproszenia do negocjacji maksymalnie 3 firmy z najkorzystniejszymi ofertami.

 

Źródło: www.lpr.com.pl ; Fot.: www.lpr.com.pl