Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Ambulanse wyposażone w sprzęt łączności dla warszawskiego pogotowia

 

Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego „MEDITRANS” SPOZ w Warszawie ogłosiła przetarg na zakup (leasing z opcją wykupu) ambulansów wyposażonych w środki łączności – m.in. w radiotelefony przewoźne oraz przenośne.

 

Ambulans ratunkowy Dobre Miasto (olsztyn_uw_gov_pl)

 

Przedmiotem zamówienia jest zakup, na podstawie umowy leasingu operacyjnego z opcją wykupu, fabrycznie nowych pojazdów specjalnych sanitarnych:

 

Zadanie 1: Ambulans z wyposażeniem medycznym rozszerzonym (6 szt.) - w skład tego zadania wchodzi sprzęt radiokomunikacyjny, w tym m.in.:

1) Radiotelefon przewoźny analogowo-cyfrowy z wyświetlaczem alfanumerycznym (pasmo VHF, minimum 100 kanałów, zasilanie z układu elektrycznego silnika samochodu);

2) Antena do radiotelefonu zamontowana na dachu pojazdu (pasmo VHF, Współczynnik Fali Stojącej do 1,6);

3) Radiotelefon przenośny analogowo - cyfrowy z ładowarką (pasmo VHF, minimum 100 kanałów; ma być wykonane „trwałe zamocowanie ładowarki radiotelefonu w kabinie kierowcy zabezpieczające przed wilgocią pochodzącą z błota i śniegu).

 

Zadanie 2: Ambulans z wyposażeniem medycznym podstawowym (3 szt.) - we właściwie takiej samej konfiguracji sprzętu radiokomunikacyjnego jak w zadaniu 1.

 

Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych. Ofertę można złożyć do 6 grudnia br., do godziny 9:30. Otwarcie ofert nastąpi tego samego dnia o godzinie 10. Kryteria oceny ofert to w 60% cena, w 35% parametry techniczne i w 5% okres gwarancji wyposażenia medycznego. Zamówienie ma być zrealizowane w ciągu 90 dni od daty zawarcia umowy.

 

Źródło: meditrans.waw.pl; Fot. olsztyn.uw.gov.pl