Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Tauron Wydobycie S.A. zamawia radiotelefony analogowe Motorola GP340

 

Tauron Wydobycie należy do grupy TAURON, która dysponuje kapitałem własnym w wysokości około 18 miliardów złotych oraz zatrudnia ponad 26 tysięcy pracowników. Podstawową działalnością Grupy TAURON jest wydobycie węgla, wytwarzanie, dystrybucja i sprzedaż energii elektrycznej oraz ciepła. Grupa TAURON dostarcza ponad 45 TWh energii elektrycznej rocznie do ponad 5,3 milionów Klientów końcowych, co sprawia, że jest największym dystrybutorem i sprzedawcą energii elektrycznej w Polsce. Jest też drugim co do wielkości jej producentem w kraju. Holding kontroluje ok. 20 proc. polskich zasobów węgla kamiennego.

 

Zakład Górniczy Sobieski

 

Tauron Wydobycie chce kupić przez Platformę Zakupową sześć radiotelefonów Motorola GP340 (na pasmo VHF) wraz z ładowarkami i futerałem. W radiotelefonach mają być zaprogramowane kanały używane w ZG Sobieski.

 

Zamawiający ogłosił zapytanie na stare analogowe modele radiotelefonów, które Motorola wycofała już z produkcji, ponieważ mają one odpowiednie dopuszczenie, a tylko takie mogą być używane przez Zamawiającego. Czy któraś z firm ma jeszcze takie radiotelefony na magazynie?? A może już czas uprościć procedury w tym względzie i ułatwić uzyskiwanie pozwoleń na stosowanie innych radiotelefonów?

 

Źródło: swoz.tauron.pl & www.tauron-wydobycie.pl . Fot.: www.tauron-wydobycie.pl