Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Komenda Miejska Policji w Legnicy ma być doposażona w system łączności radiowej

 

Komenda Wojewódzka Policji we Wrocławiu zamawia działający w paśmie VHF system łączności radiowej DMR dla Komendy Miejskiej Policji w Legnicy.

 

Dolnośląska Policja

 

Przedmiotem zamówienia jest dostawa i instalacja systemu łączności radiowej VHF standardu DMR, z wykorzystaniem technologii IP do sterowania radiotelefonami, wraz z konsolą dyspozytorską, front-panelami zdalnymi i zestawem do programowania oraz szkoleniem (instruktaż w zakresie programowania, konfiguracji, serwisowania i obsługi systemu).

 

W skład systemu wchodzą:

1. Serwer komunikacyjny IP w odpowiednim ukompletowaniu – 1 kpl.

2. Radiowy zestaw nadawczo-odbiorczy VHF sterowany poprzez sieć IP (ul.Marsa 12) –1 kpl.

a) radiotelefon VHF – 2 szt.

b) moduł komunikacyjny (moduły IP, karty IP) – 2 szt.

c) zasilacz 12V DC– 1 szt.

d) modem SHDSL - 2 szt.

e) mediakonwerter – 2 szt.

3. Radiowy zestaw nadawczo-odbiorczy VHF sterowany poprzez sieć IP (ul.Złotoryjska 178-184) –1 kpl.

a) radiotelefon VHF – 1 szt.

b) moduł komunikacyjny (moduły IP, karty IP) – 1 szt.

c) zasilacz 12V DC– 1 szt.

d) modem SHDSL - 2 szt.

4. Konsola dyspozytorska IP wraz z oprogramowaniem w odpowiednim ukompletowaniu – 1 kpl.

5. Zdalne sterowanie IP radiotelefonami poprzez front-panel radiotelefonu – 3 kpl.

a) interfejs komunikacyjny IP – 3 szt.

b) front panel radia – 3 szt.

c) zasilacz buforowy – 3 szt.

6. Zestaw do programowania – 1kpl.

7. Licencja VoIP do rejestratora rozmów KSRC332 – 3 szt.

 

System zdalnego sterowania IP radiotelefonami musi umożliwiać przeniesienie na odległość odpowiednich funkcji radiotelefonu na ekran konsoli dyspozytorskiej (pomieszczenie służby dyżurnej) oraz pozwolić na pełną obsługę wyniesionych radiotelefonów za pomocą front-paneli zainstalowanych na trzech stanowiskach dyżurnych. Do połączeń wykorzystana zostanie istniejąca sieć teleinformatyczna zamawiającego (światłowód, telefoniczny przewód miedziany). Odbiór i nadawanie sygnału audio z konsoli dyspozytorskiej ma odbywać się za pomocą podłączonych do niej głośników i mikrofonu biurkowego, a odbiór i nadawanie z front-paneli radiotelefonów odbywać się będzie na wbudowanym głośniku i dedykowanym mikrofonie połączonym z radiotelefonem. System musi umożliwiać nagrywanie prowadzonej korespondencji ze wszystkich radiotelefonów na rejestratorze zamawiającego, obsługującym protokół VoIP, wpiętym do sieci IP. Radiotelefony, moduły komunikacyjne, zasilacze 12V DC oraz urządzenia sieciowe zainstalowane zostaną w dwóch szafach typu rack, które zapewni zamawiający. Wykonawca podłączy radiotelefony do istniejącej instalacji antenowej za pomocą odpowiednich jumperów.

 

Radiotelefony (z punktu 2 i 3) mają obsługiwać częstotliwość pracy 148÷174 MHz, jak również umożliwiać pracę w systemie cyfrowym zgodnym ze specyfikacją ETSI TS 102 361 (Tier II) oraz w systemie analogowym (modulacja F3E), w trybach simpleks/duosimpleks. Urządzenia mają posiadać również m.in. wyświetlacz z podświetlaniem, umożliwiający jednoczesne wyświetlenie co najmniej 16 znaków, możliwość wysyłania i odbierania wiadomości tekstowych, a także stopień ochrony IP54.

 

Wykonawca musi udzielić minimum 3 lata (a maksymalnie 60 miesięcy) gwarancji. Zamówienie ma być zrealizowane w ciągu 14 dni od daty przesłania przez Zamawiającego pisemnego zlecenia (zostanie ono przekazane najpóźniej do końca listopada 2016 r). Kryterium oceny ofert to w 80% cena i w 20% okres udzielonej gwarancji.

 

Oferty można składać do 5 października br. do godziny 11. Oferty zostaną otwarte tego samego dnia o godzinie 11:15. Bezpośrednio przed otwarciem ofert zamawiający poda kwotę, jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

 

Źródło i fot.: www.dolnoslaska.policja.gov.pl/