Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

KM PSP w Krakowie chce przeprowadzić przegląd techniczny swoich anten i instalacji

 

Komenda Miejska PSP w Krakowie ogłosiła zamówienie na przeprowadzenie jednorazowego przeglądu technicznego 12 anten i instalacji radiowo-antenowych znajdujących się na wyposażeniu KM PSP w Krakowie.

 

 KM PSP KRAKÓW

 

W skład przedmiotu zamówienia wchodzi dokonanie pomiarów torów antenowych miernikiem typu „Sitemaster” z aktualnym świadectwem kalibracji i ocena stanu technicznego masztów i odciągów (jeżeli posiada). Mają być wykonane następujące pomiary: SWR, DTF (Distance to Fault), separacji pomiędzy antenami (jeśli konieczny), sprawdzenie stanu uziemienia (pomiar uziemienia). Wykonawca ma również sporządzić dokumentację techniczną dotyczącą instalacji radiotelefonów stacjonarnych oraz konserwacji urządzeń antenowych i uziemień ochronnych. Dokumentacja winna być sporządzona zgodnie z wytycznymi w Instrukcji w sprawie organizacji łączności w sieciach radiowych UKF PSP , która jest załącznikiem do Rozkazu Nr 4 Komendanta Głównego PSP z 9 czerwca 2009 r.

 

Planowany termin realizacji to 31 październik br., natomiast termin przesłania ofert w wersji elektronicznej upływa 23 września.

 

Źródło i fot.: www.psp.krakow.pl