Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

PKP Polskie Linie Kolejowe SA chce zamówić radiotelefony oraz akcesoria

 

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. ogłosiły, w formie zapytań ofertowych na platformie zakupowej, zamówienia na dostawę radiotelefonów analogowych VHF oraz akcesoriów do różnych typów radiotelefonów.

 

PKP PLK

 

Przedmiotem jednego zadania jest dostarczenie 37 kompletów zaprogramowanych radiotelefonów przenośnych Motorola GP-340 lub równoważnych w ukompletowaniu: radiotelefon, antena, bateria, klips, ładowarka, zapasowa bateria, futerał skórzany z paskiem, mikrofonogłosnik. Zamawiający wymaga m.in., aby okres gwarancji radiotelefonów był nie krótszy niż 12 miesiące, a radiotelefony mają legitymować się bezterminowym świadectwem dopuszczenia do eksploatacji typu urządzenia przeznaczonego do prowadzenia ruchu kolejowego, wydanym przez Prezesa Urzędu Transportu Kolejowego, a także posiadać dokumentację techniczno-ruchową (DTR). Wykonawca ma również przedstawić dokument stwierdzający, że jest autoryzowanym przedstawicielem producenta w zakresie sprzedaży i serwisu. Do oferty należy dołączyć specyfikację oferowanego modelu. Zadanie nr 1 – link.

 

Przedmiotem drugiego zadania jest dostawa do wyznaczonych jednostek wykonawczych zamawiającego akcesoriów do różnych typów radiotelefonów (Maxon, Motorola, Yaesu/Vertex). Są to różne anteny, akumulatory, mikrofonogłośniki, ładowarki oraz futerały. Akcesoria mają być oryginalne, jednak w przypadku FTH-2010 oraz GP-340 (dot. baterii) dopuszczalne są zamienniki. Okres gwarancji ma wynosić przynajmniej 12 miesięcy. Zadanie nr 2 – link.

 

Oferty można składać na platformie zakupowej w terminie do 19.09.2016 do godziny 10. Realizacja zamówienia ma nastąpić w ciągu 60 dni od podpisania umowy.

 

Dodać należy, iż nowe radiotelefony analogowe (mające odpowiednie świadectwo dopuszczające do ich użytkowania w PKP) są prawdopodobnie niedostępne.

 

Źródło: zamowienia.plk-sa.pl . Fot.: www.plk-sa.pl