Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Policja we Wrocławiu zakupi akumulatory do radiotelefonów EDACS

 

Wygląda na to, że Komenda Wojewódzka Policji we Wrocławiu jeszcze przez jakiś czas nie ma zamiaru rezygnować z użytkowania systemu łączności trankingowej EDACS. Właśnie ogłoszono przetarg na dostawę 110 akumulatorów do radiotelefonu Harris P5400.

 

 Harris-P5400-cyfrowy-radiotelefon-osobisty

 

Przypominamy, że System EDACS (ang. Enhanced Digital Access Communication System) oferowany pierwotnie przez firmę Ericsson jest systemem trankingowym umożliwiającym cyfrową transmisję danych oraz cyfrową lub analogową transmisję sygnałów mowy. Oprócz policji we Wrocławiu, EDACS'a wykorzystuje również Stołeczna Policja oraz niektóre polskie lotniska.

 

System EDACS dostępny jest w wersji szerokokanałowej oraz wąskokanałowej. W wersji szerokokanałowej odstęp pomiędzy sąsiednimi kanałami częstotliwościowymi wynosi 25 kHz lub 30 kHz, a w wersji wąskokanałowej kanały mają szerokość 12,5 kHz. System Edacs może pracować w wersji szerokokanałowej w kilku pasmach częstotliwości: 136-174 MHz, 403-515 MHz i 806-870 MHz. Wersja wąskokanałowa dostępna jest tylko w pasmie 896-941 MHz.

 

Radiotelefon Harris P5400 może pracować w wielu sieciach radiowych - w cyfrowych i analogowych systemach trankingowych P25, ProVoice i EDACS, cyfrowych systemach konwencjonalnych zgodnych ze standardem Project 25 oraz w analogowych sieciach konwencjonalnych.


Zaoferowane akumulatory powinny być fabrycznie nowe i pochodzić z bieżącej produkcji. Minimalna pojemność akumulatora wynosić ma 1900 mAh. Dopuszczalny jest typ ogniw Li-Ion lub NiMH. Akumulatory muszą być objęte 12 miesięczną gwarancją utrzymania minimum 75% pierwotnej pojemności (pomiar pojemności przeprowadzony za pomocą analizatora CADEX C7400).

 

Oferty należy składać do 24 sierpnia do godziny 12:00. Akumulatory mają zostać dostarczone w terminie do 6 tygodni od daty zawarcia umowy, jednak najpóźniej do 7 października br. 

 

Źródło: https://platformazakupowa.pl/transakcja/57660