Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Górnośląskie Towarzystwo Lotnicze S.A. kupuje radiotelefony i akumulatory

 

GTL S.A. ogłosiło zamówienie w formie eAukcji pn. "Zakup wraz z dostawą radiotelefonów oraz akumulatorów do radiotelefonów Motorola". Aukcja ma się odbyć w dniu 30 sierpnia br.

 

 KatowiceAirport General Aviation

 

Przedmiotem postępowania jest:

1) Zadanie A: Zakup wraz z dostawą 9 kompletów cyfrowo-analogowych radiotelefonów VHF z pełną klawiaturą numeryczną działających w w standardach cyfrowym ETSI DMR oraz analogowym. Radiotelefony muszą być kompatybilne z urządzeniami radiowymi MOTOTRBO i RadioActivity posiadanymi przez Straż Graniczną, co najmniej w zakresie maskowania korespondencji (algorytm ARC4, klucz 40-bitowy), przesyłania wiadomości tekstowych oraz posiadać zgodność standardu GPS umożliwiającą współpracę z konsolą dyspozytorską „ConSEL” wraz z podłączonym do niej radiotelefonem Motorola serii DM 3600 lub 4600, a także muszą posiadać licencje na włączenie radiotelefonów do systemu obsługiwanego przez ww. konsolę (głos plus dane). Wskazany rodzaj radiotelefonu spełniający powyższe standardy to: MOTOROLA DP 4801.

Radiotelefony powinny być dostarczone z niezbędnym oprogramowaniem i okablowaniem serwisowym umożliwiającym programowanie parametrów i ustawień zgodnych z wymaganiami użytkownika.

W skład kompletu mają wchodzić m.in. 2 akumulatory typu Li-Ion o pojemności min. 1400 mAh, futerał, mikrofonogłośnik, zestaw słuchawkowy kamuflowany, adapter do podłączenia ochronników słuchu MSA (łącze do Motoroli, a z drugiej strony gniazdo pod wtyk od ochronników słuchu MSA).

 

2) Zadanie B: Zamówienie polega na zakupie wraz z dostawą 12 sztuk radiotelefonów TETRA MOTOROLA MTP-3150 350-470MHZ PTB952HE (MDH63PCH6TZ3BN).

W skład kompletu mają wchodzić m.in. 2 szt. akumulatora standard LI-ION 1700mAh.

 

3) Zadanie C: Zamówienie polega na zakupie wraz z dostawą 120 sztuk akumulatorów do radiotelefonów typu MTH 800 firmy MOTOROLA o pojemności nominalnej 1500 mAh, napięciu 3,6 V, typ LiIon, numer katalogowy: NNTN6923A. Dostarczony sprzęt musi być fabrycznie nowy, wyprodukowany w 2016 roku i oznaczony deklaracją CE.

 

Zamawiający wymaga gwarancji:

- zadanie A: radiotelefony nie mniej niż 24 miesiące; akumulatory nie mniej niż 12 miesięcy;

- zadanie B: 12 miesięcy;

- zadanie C: minimum 12 miesięcy.

Termin dostawy to maksymalnie 6 tygodni od dnia zawarcia umowy dla zadania A oraz 4 tygodnie dla zadania B.

 

Wykonawca może złożyć ofertę na jedno, dwa lub wszystkie 3 zadania. Przetarg zostanie zrealizowany formą "ERMMA". Po zgłoszeniu uczestnika tutaj – uczestnik otrzyma klucz dostępu. Runda wstępna zaczęła się 18 sierpnia o godzinie 12 (można wpisywać oferty). Runda kontrolna odbędzie się od 29 do 30 sierpnia (oficjalna kontrola ofert po stronie Zamawiającego, nie można zmieniać ofert). Natomiast runda aukcyjna odbędzie się 30 sierpnia o godzinie 9 (wszyscy zobaczą najniższe oferty cenowe w poszczególnych pozycjach; można obniżać cenę przez 15 minut, a jakakolwiek zmiana ceny powoduje przedłużenie o 2 minuty).

 

Ze szczegółową specyfikacją możemy zapoznać się w OPZ zamieszczonym w Internecie.

 

Źródło: gtl.com.pl & gtl.proebiz.com . Fot.: www.katowice-airport.com