Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Biuro Ochrony Rządu zamawia pojazd specjalny RSK

 

BOR ogłosił przetarg na dostawę pojazdu specjalnego RSK – czyli ruchomego stanowiska kierowania. W skład zamówienia wchodzi montaż 5 radiotelefonów (dostarczonych przez Zamawiającego) oraz dostawa anten.

 

 BOR_70_rocznica_wyzwolenia_ Auschwitz-Birkenau

 

W postępowaniu mogą brać udział podmioty zagraniczne z państw będących sygnatariuszami porozumienia w sprawie zamówień rządowych (GPA) – czyli w sumie 43 państwa, w tym 15 spoza Unii Europejskiej.

 

Pojazd powinien posiadać przedział operacyjny w którym będą mogli pracować operatorzy sprzętu łączności, jak również (oprócz radiotelefonów i instalacji antenowych) posiadać m.in. komputer, telefony biurkowe i telefon satelitarny Sailor SC4000.

 

Trzy radiotelefony mają być zainstalowane w zestawie rozłącznym, panele przednie zamontowane na blacie operatora, a zespoły nadawczo - odbiorcze nie mogą utrudniać pracy operatora. Jeden radiotelefon zamontowany ma być w kabinie kierowcy i jeden w w przedziale operatorskim – oczywiście również w sposób nie utrudniający jego pracy.

 

Anteny do wymienionych radiotelefonów zainstalowane mają być w dachu pojazdu w sposób uniemożliwiający wzajemny ich kontakt. Parametry anten to m.in.: pasmo częstotliwości pracy 144-174 MHz, zysk min. 2dB w stosunku do dipola ¼ , WFS =< 1,6 w paśmie częstotliwości pracy oraz zakres temperatury pracy od -40 °C do + 60 °C.

 

Zamawiający dostarczy prawdopodobnie radiotelefony Kenwood NX700. W zakresie rejestracji korespondencji BOR wymaga m.in. zapisu korespondencji z ośmiu radiotelefonów Kenwood NX700.

 

Wartość zamówienia wynosi powyżej 135 tys. euro. Oferty należy składać do 5 września br. do godziny 10. Termin wykonania zamówienia to 7 grudnia br. Kryterium oceny ofert to w 80% cena, a w 20% termin gwarancji na zabudowę specjalistyczną pojazdu. Wymaga się wniesienia wadium w wysokości 25 tys zł. Wykonawca przed zawarciem umowy będzie musiał wnieść zabezpieczenie należytego wykonania umowy w wysokości 10% wartości złożonej oferty.

 

Źródło i fot: www.bor.gov.pl/ & www.defence24.pl/